Live Nation mówi o tym, kiedy wrócą koncerty na dużą skalę. Od czego jest to zależne?

i

Autor: freeimages.pl/luis tapia freeimages.pl/luis tapia

Live Nation mówi o tym, kiedy wrócą koncerty na dużą skalę. Od czego jest to zależne?

2020-11-09 13:10

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat oraz mocno dała się we znaki zespołom i organizatorom koncertów. Firma Live Nation, która zanotowała spadek dochodów o 95%, postanowiła określić, kiedy jest szansa na powrót dużych koncertów.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, a co za tym idzie również imprezy masowe, które w obecnej rzeczywistości nie mogą się odbywać. Braża eventowa jest w ogromnych tarapatach, a nawet tak potężna firma jak Live Nation, zanotowała spadki przychodów o 95%. Przedstawiciele koncertowego giganta, postanowili przekazać prognozę, która mówi o tym, kiedy będą możliwe duże wydarzenia.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Live Nation prognozuje, kiedy wrócą duże imprezy masowe. Nie jest aż tak źle

Według Live Nation, koncerty mogą powrócić całkiem niedługo. Przedstawiciel firmy – Michael Rapino, przewiduje, że koncerty na dużą skalę powrócą latem 2021. To oznaczać by mogło, że jest szansa na festiwale w 2021 roku. Jak powiedział Rapino:

Chcemy wszystko dostosować, od procedur sanitarnych, poprzez przyjazne dla fanów formy kupowania biletów, aż po możliwość przeprowadzania testów. Dążymy do wyznaczenia standardów, które zapewnią spokój ducha artystom, ekipom i fanom – przed, w trakcie i po koncercie.

Pozostaje tylko trzymać kciuki, by wszystko ułożyło się dobrze.