Lindemann - Live in Moscow (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Lindemann - Live in Moscow (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

2021-06-04 14:20

Jakiś czas temu, Till Lindemann i Peter Tägtgren zapowiedzieli, że kończą współpracę przy projekcie Lindemann, a zwieńczeniem będzie koncertowe DVD. W końcu otrzymaliśmy wyjątkowe wydawnictwo i możemy zobaczyć jak zostało wydane. Zobaczcie nasz unboxing.

Projekt Lindemann był wspólnym dziełem Tilla Lindemanna oraz Petera Tägtgrena, którzy nagrali razem dwa krążki. Po zakończeniu trasy koncertowej, panowie ogłosili, że ich współpraca dobiega końca, a zwieńczeniem będzie koncertowe DVD. W końcu wydawnictwo trafiło do sklepów i możemy zobaczyć, jak zostało wydane.

Lindemann - Live in Moscow (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

DVD koncertowe, jest zapisem występu projektu w Moskwie. Oczywiście, tak jak to bywa przy wydawnictwach Rammstein, również i ten koncert ukaże się w kilku wersjach. Standardowo, jest to DVD z zapisem koncertu, opcja blu-ray, wersja CD + blu-ray, koncert na dwóch winylach oraz bardzo ciekawa wersja deluxe. 

W opcji deluxe, która została wydana w ilości 4 tysięcy sztuk, znajdziemy:

  • CD z zapisem koncertu,
  • zapis koncertu na blu-ray,
  • 40-stronicową książkę, która jest zapisem trasy duetu, 
  • 5 specjalnych grafik
  • dwie maski, które mogliśmy zobaczyć w klipie 'Platz Eins' oraz porno-teledysku 'Till The End'
  • certyfikat autentyczności

Wydawnictwo nie jest już dostępne w tej opcji, ponieważ całkowicie się wyprzedało. My sprawdziliśmy, jak została wydana opcja blu-ray, zobaczcie sami:

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow