Limp Bizkit zagrali akustycznie numery Led Zeppelin i The Who

2020-02-12 15:00
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?time_continue=39&v=8fUn7NSDZ

Limp Bizkit mają różne momenty swojej działalności, gdzie czasami jest ich pełno, a czasami zapada kompletna cisza. Tym razem Fred Durst postanowił zagrać mały koncert akustyczny, co może zaskoczyć wiele osób.

Kariera Limp Bizkit to pasmo pełne koncertów lub absolutnej ciszy, która potrafi trwać miesiącami. Zespół cały czas nie wydał nowego albumu, a jeśli chodzi o koncerty, to są to sporadyczne sytuacje. Jedną z takich akcji był akustyczny występ, podczas którego Fred Durst zagrał na gitarze.


RAGE AGAINST THE MACHINE W POLSCE 2020 - CENY BILETÓW ZASKAKUJĄFred Durst na gitarze jako Limp Bizkit akustycznie

Charytatywna impreza Tony'ego Hawka, która poświęcona była zmarłemu Andrew'owi Burkle'owi, producentowi filmowemu, który odszedł na początku 2020 roku, gościła wielu artystów. Jednymi z nich byli członkowie Limp Bizkit, którzy postanowi zagrać kilka rzeczy akustycznie.

Fred Durst, w towarzystwie basisty Sama Riversa wykonali akustyczną wersję piosenki Led Zeppelin 'Thank You' oraz 'Behind Blue Eyes' z repertuaru The Who, którą Limp Bizkit od dawna wykonuje na żywo.

DAWID PODSIADŁO - DODATKOWY KONCERT W WARSZAWIE. BILETY I DATA WYDARZENIA


Warto dodać, że była to ta sama impreza, gdzie Red Hot Chili Peppers wystąpili z Johnem Frusciante. Zobaczcie, jak Limp Bizkit poradzili sobie w niecodziennej odsłonie: