Dominik Pajewski

12.02.2020 (12:05)

Rage Against The Machine w Polsce 2020 - CENY BILETÓW zaskakująKoncert Rage Against The Machine w Polsce to z pewnością ważne wydarzenie. Zespół był u nas ostatni razw 1994 roku, także ponowny przyjazd budzi wiele emocji. Podano ceny biletów na wydarzenie i spokojnie można stwierdzić, że powalają

Rage Against The Machine w Polsce to ogromne wydarzenie, na które czekało wiele osób. Zespół po ponad 25 latach powraca do naszego kraju, co budzi ogromne emocje. Podano oficjalne ceny biletów na koncert w Krakowie i jak się można było domyślać, trzeba będzie słono zapłacić za występ RATM.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Rage Against The Machine w Krakowie - ceny biletów powalają

Jak podano w oficjalnym komunikacie, sprzedaż biletów na Rage Against The Machine miała ruszyć 12 lutego dla klientów Citi Handlowy, a 14 lutego dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki uruchomieniu pierwszej sprzedaży, wiemy ile trzeba będzie zapłacić za wejściówki.

GA 440 - 465 zł
Trybuny 440 - 465 zł
Trybuny 330 - 355 zł

Ceny uzależnione są od miejsca na trybunach, zaś te na płytę rozróżniane są jak te z wcześniejszym wejściem i te z wejściem o ustalonym czasie przez organizatora. Za dodatkową opłatą (25 zł) można zamówić plastikową wersję biletu.

 
Rage Against The Machine Kraków 2020 - BILETY. Kiedy i gdzie kupić w przedsprzedaży?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz