Dominik Pajewski

12.02.2020 (10:25)

Dawid Podsiadło - dodatkowy koncert w Warszawie. BILETY I DATA WYDARZENIANadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Koncerty momentalnie się wyprzedały, dlatego artysta postanowił dołożyć kolejną datę.

Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach. Z uwagi na gigantyczne zainteresowanie koncertami, które w krótkim czasie się wyprzedały, utworzono jeszcze jedną datę.
 

RAGE AGAINST THE MACHINE W POLSCE 2020! BILETY, DATA, MIEJSCEDawid Podsiadło - dodatkowy koncert w Warszawie. BILETY I DATA WYDARZENIA

Dodatkowy koncert ustalono na 17 maja 2020, oczywiście na warszawskim Torwarze. Warto dodać, że wejściówki są imienne.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJAWarto się śpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz