Kraków Live Festival 2022

i

Autor: Kraków Live Festival 2022 Kraków Live Festival 2022

Kraków Live Festival 2021 odwołany! Organizatorzy i fani pogrążeni w smutku

2021-06-08 12:23

Z wielkim smutkiem, ale musimy przekazać Wam tę wiadomość - Kraków Live Festival 2021 został odwołany! Organizatorzy zostali zmuszeni do podjęcia właśnie takiej decyzji ze względu na obostrzenia, które skutecznie uniemożliwiają organizację wydarzeń na taką skalę. Krakowska impreza stała się kolejna ofiarą pandemii koronawirusa podobnie jak Open'er 2021 oraz Orange Warsaw Festival 2021 odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Organizatorzy Kraków Live Festival 2021 opublikowali oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że tegoroczna edycja imprezy jednak się nie odbędzie. Fani nie kryją rozgoryczenia komunikatem.

Kraków Live Festival 2021 odwołany!

Kraków Live Festival 2021 został odwołany, a wszystko przez bardzo restrykcyjne przepisy, które zmuszają organizatorów większych wydarzeń plenerowych do przekładania sowich imprez na 2022 rok. - Festiwalowiczki, Festiwalowicze! Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy – zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję - czytamy w treści oficjalnego komunikatu organizatorów Kraków Live Festival 2021.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Oczywiście wszystkie osoby, które dokonały zakupu biletu na wydarzenie mogą uzyskać zwrot poniesionych kosztów zakupu. Istnieje również możliwość zatrzymania swojego biletu i wykorzystania go podczas Kraków Live Festival 2022.

Kraków Live Festival 2022 - nowa data

Nowa data Kraków Live Festival 2022 jest już znana! Impreza ma rozpocząć się 19 sierpnia 2022 roku i potrwa aż do 22 sierpnia 2022 roku. Jak sama nazwa wskazuje impreza odbędzie się w stolicy małopolski - Krakowie.

Co wiesz o Audioriver i innych polskich festiwalach muzycznych?

Pytanie 1 z 10
Audioriver to festiwal, który odbywa się w...