Kosmiczny Mecz 2 bije rekordy popularności! Film przebił film Marvela

i

Autor: screen: https://youtu.be/Wc0kFgrMS0U

Kosmiczny Mecz 2 bije rekordy popularności! Film przebił film Marvela

2021-07-22 9:20

Kosmiczny mecz to animacja, która dla wielu jest bardzo ważna i darzą ją ogromnym sentymentem. Widać, że ten sentyment zadziałał, ponieważ film stał się prawdziwym hitem, przebijając w kategoriach sprzedaży hit Marvela.

Kosmiczny mecz to animacja, która z biegiem lat obrosła legendą i stała się kultowa dla kilku pokoleń miłośników koszykówki oraz Królika Bugsa. Po 25 latach od premiery powstała kontynuacja, a główną postacią, która zagrała z animowanymi postaciami jest LeBron James. Okazuje się, że sentymentalna podróż okazała się prawdziwym hitem, który przebił nawet film Marvela!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Kosmiczny mecz 2 bije rekordy popularności

Według danych, 'Kosmiczny mecz 2'. zdobył pierwsze miejsce w amerykańskim box office, przebijając jednocześnie film 'Czarna Wdowa'. Warto dodać, że produkcja pojawiła się jednocześnie na HBO Max, co nie wróżyło jej sukcesu w kinach. A jednak, film stał się hitem również w kinach i zarobił jak dotąd 32 miliony dolarów, a mowa tu tylko o rynku w USA. Jak widać, w ludziach nadal jest dużo sentymentu do tej opowieści. Z kolei szacunek należy się firmie Warner, która zainwestowała konkretne pieniądze w promocje obrazu.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii