Dylan Zangwill

i

Autor: YouTube/America's Got Talent

Mam Talent: 14-latek w hicie Queen. Jurorom wyszły oczy ze zdumienia!

2021-07-22 9:27

Programy typu Mam Talent obfitują w występy, o których ciężko zapomnieć. Z pewnością jednym z nich jest ten, jaki dał 14-letni uczestnik amerykańskiej wersji show. Nastoletni wokalista wziął na warsztat wielki hit zespołu Queen, a jurorzy nie mogli uwierzyć własnym oczom. To największe objawienie w historii formatu?

Mam talent - 14-letni uczestnik show pokazał, na co go stać! Choć format jest emitowany od wielu lat i można by odnieść wrażenie, że już nic nie jest w stanie zaskoczyć jego widzów, to wciąż pojawiają się takie talenty jak on. Dylan Zangwill, bo tak nazywa się nastolatek, o którym piszemy, to jedno z największych objawień w historii popularnego talent-show. Nastolatek powalił swoim występem na kolana zarówno jurorów amerykańskiej wersji programu, jak również internautów z całego świata, którzy nie mogą uwierzyć, że ma on zaledwie 14 lat.

Dylan sięgnął po bardzo ambitny repertuar. Młody wokalista zdecydował się na zaśpiewanie jednego z największych hitów zespołu Queen - Somebody To Love. Już pierwsze sekundy wystarczyły, by oceniający występ 14-latka jurorzy zrozumieli, że mają do czynienia z niesłychanym talentem. 

Sonda
Podobał Ci się taka interpretacja hitu Queen?

14-latek śpiewa Queen w Mam Talent

Takiego występu nie spodziewał się chyba nikt! Jurorzy nie mogli uwierzyć własnym oczom i uszom, gdy usłyszeli, jaką skalę głosu posiada 14-letni Dylan. Z podziwu nie mogą wyjść także internauci, którzy śledzą publikowane na kanale Mam Talent występy. Najwięcej komentarzy dotyczy wieku piosenkarza.

- Masz przed sobą wielką karierę! 

- Niesamowity głos... To kolejna gwiazda!

- To nie jest typowy dzieciak. Brzmi niezwykle dojrzale - piszą.

Poniżej zamieszczamy cały występ Dylana. Freddie byłby dumny?

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Źródło: Mam Talent: 14-latek w hicie Queen. Jurorom wyszły oczy ze zdumienia!