Koncert The Dead Daisies w Polsce

i

Autor: Materiały prasowe organizatora Koncert The Dead Daisies w Polsce

Koncert The Dead Daisies w Polsce - data, informacje, bilety

2021-05-19 13:01

Koncert The Dead Daisies w Polsce - data, informacje, bilety, to najczęściej wyszukiwane frazy przez wiernych fanów zespołu The Dead Daisies! Sprawdzamy najnowsze doniesienia dotyczące występu grupy w naszym kraju, a jeśli i wy jesteście ciekawi tego gdzie dokładnie pojawi się ten australijsko-amerykański zespół, to dobrze trafiliście! Znamy już szczegóły koncertu.

Zespół The Dead Daisies przyjedzie do Polski już w 2022 roku! Muzycy zaskoczyli wszystkich w styczniu 2021 nową płytą Holy Ground, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i fanów klasycznych rockowych brzmień.

Koncert The Dead Daisies w Polsce - data, bilety

Znana jest już data koncertu The Dead Daisies w Polsce, a także wiemy gdzie można nabyć bilety. Koncert The Dead Daisies odbędzie się w ziemie, a dokładnie 13 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Progresja. Bilety na to wydarzenie trafia do sprzedaży już 21 maja 2021 roku, a ich cena wyniesie 130 złotych w przedsprzedaży oraz 150 złotych w dniu koncertu.

Artyści zagrali na Placu Zamkowym w ramach akcji "otwieramy koncerty"

Wejściówki będzie można nabyć bezpośrednio klikając w link dostępny w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku, ale również u autoryzowanych dystrybutorów. 

Koncert The Dead Daisies w Polsce - informacje

Koncert The Dead Daisies w Polsce - informacje o wydarzeniu podano ze znacznym wyprzedzeniem, ale ta już zdążyła rozgrzać fanów zespołu! Przez zespół The Dead Daises przewinęli się zacni i wytrawni rockmeni, tacy jak chociażby Slash, Richard Fortus, Dizzy Reed, John Corabi, John Tempesta, Marco Mendoza i John Stevens.

Sonda
Koncert The Dead Daisies w Polsce - wbierasz się?