Koncert Rammstein zostanie odwołany? Tego chcą Rosjanie

i

Autor: Koncert Rammstein zostanie odwołany? Tego chcą Rosjanie/SCREEN: youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

Koncert Rammstein 2021 w Warszawie znów przełożony? Jest oświadczenie zespołu

2021-03-25 10:40

Na koncert Rammstein 2021 w Warszawie z niecierpliwością czekali wszyscy fani zespołu. Zapewne doskonale pamiętacie jak tuż po ogłoszeniu restrykcji związanych z pandemią legendarny zespół Rammstein był zmuszony poinformować swoich fanów, również w Polsce, ponieważ tu miał zagrać jeden ze swoich koncertów, o tym, że odwołuje zaplanowane przez siebie eventy z 2020 roku i przekłada je na kolejny rok. Niestety jak widać nie zanosi się na to aby w najbliższym czasie wprowadzone obostrzenia zostały zdjęte, więc zespół Rammstein publikuje w tej sprawie kolejne oświadczenie.

Koncert Rammstein w Polsce miał odbyć się w Warszawie w lipcu 2021 roku. Tak się raczej nie stanie. Muzycy kierują się rozwagą i w oparciu o najświeższe informacje w sprawie obowiązujących restrykcji w państwach, w których mieli się pojawić w ramach trasy koncertowej, postanowili opublikować oświadczenie. Niestety nie mamy dla Was dobrych informacji.

Koncert Rammstein 2021 w Warszawie przełożony

Koncert Rammstein 2021 w Warszawie niestety został kolejny raz z rzędu przełożony na następny 2022 rok z powodu szalejącej w Europie pandemii koronawirusa. Członkowie zespołu nie kryją rozczarowania i jasno podkreślają swoją frustrację spowodowaną brakiem możliwości planowania czegokolwiek, a tym bardziej trasy koncertowej i kolejnych muzycznych eventów. Ta informacja zasmuciła nie tylko fanów w Polsce, ale i praktycznie w całej Europie. Trasa koncertowa European Stadium Tour zahaczała o praktycznie wszystkie państwa w Europie, a więc żal i rozgoryczenie dziś przeżywają wszyscy posiadacze biletów na koncert legendarnej już grupy.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Koncert Rammstein 2021 w Warszawie - nowa data, bilety

Koncert Rammstein w 2021 roku w Warszawie miał odbyć się 17 lipca. Zaznaczmy, że ten już wcześniej z podobnych pobudek został przełożony z pierwotnej daty, czyli 17 lipca 2020 roku. Dziś już wiemy, że w wyniku decyzji zespołu ten odbędzie się tym razem 17 lipca 2022 roku na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Jeśli jest w tym komunikacie jakakolwiek dobra informacja dla fanów i osób będących w posiadaniu biletu na to wydarzenia, to brzmi ona następująco - tak bilety, które już zostały kupione zachowują swoją ważność i uprawniają Was do udziału w widowisku i imprezie 17 lipca 2022 roku. W nieco gorszej sytuacji są te osoby, które kupiły bilet na koncert w Belfaście, ponieważ tam koncert został całkowicie odwołany, a zespół rozpoczął już procedurę zwrotu kosztów poniesionych na zakup - już bezużytecznych - wejściówek.

Sonda
Wybierasz się na koncert Rammstein w Warszawie w 2022 roku?