Kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath udzieliła wywiadu. Co robi obecnie?

2020-02-17 13:23
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=BKbi2Gfxgvc

Niedawno debiutancki album Black Sabbath obchodził 50. urodziny. Była to świetna okazja do tego, by powspominać czasy nagrań płyty oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Ujawniono również, co robi obecnie tajemnicza kobieta z okładki albumu.

Debiutancki album Black Sabbath, to obecnie klasyka gatunku i krążek, o którym mówi się, że rozpoczął istnienie metalu. Debiutu legendarnej grupy do dziś bardzo dobrze się słucha, a cały czas pojawiają się nowe informacje na temat tego przełomowego krążka. Niedawno w sieci pojawiła się krótka rozmowa, która ujawniła, co obecnie robi kobieta z okładki albumu.

TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU


Co robi kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath?

Na okładce płyty widzimy Louise Livingstone, która miała wtedy osiemnaście lat i znalazł ją fotograf Keith Macmillan, który jest autorem zdjęcia. W wywiadzie dla Rolling Stones, Keith powiedział:

Louise była fantastyczną modelką. Była bardzo drobna, a chciałem kogoś drobnego, żeby wszystko inne sprawiało wrażenie większego.

A jak to wszystko wspomina Louise'a? Kobieta powiedziała:

Musiałam wstać o czwartej nad ranem. Było przeraźliwie zimno. Keith wrzucał suchy lód do pobliskiego stawu, ale nie dawało to dobrych efektów. Użył więc maszyny do robienia dymu. Był to jeden z tych zimnych, angielskich poranków.


Co ciekawe, Louise sama tworzy muzykę, działając pod pseudonimem Indreba. Twórczości słynnej kobiety z okładki Black Sabbath możecie posłuchać TUTAJ. A co o muzyce Black Sabbath sądzi Louise? Jak sama powiedziała:

Black Sabbath to nie moja muzyka. Ciężko mi to przyznać, bo pewnie ludzie nie tego oczekują, ale kiedy dostałam płytę, posłuchałam jej raz i zapomniałam o niej.


OZZY OPOWIEDZIAŁ, ŻE ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ PARKINSONA OD WIELU LAT