Kirk Hammett wspomina dziwne spotkanie z Michaelem Jacksonem w latach 90-tych

2019-02-04 13:47
Kirk Hammett wspomina dziwne spotkanie z Michaelem Jacksonem w latach 90
Autor: Kirk Hammett wspomina dziwne spotkanie z Michaelem Jacksonem w latach 90./screen: youtube.com/user/MetallicaLiveHD

Lata 90-te były pełne wspaniałych rzeczy oraz dosyć dziwnych akcji. Jedną z nich przypomniał Kirk Hammett, który miał okazję spotkać Michaela Jacksona podczas kręcenia klipu do utworu 'The Unforgiven'.

Lata 90-te były pełne ciekawych rzeczy, które zapisywały się często w historii popkultury. Z pewnością jedną z nich jest słynny 'Czarny Album' Metalliki, który zapisał się bardzo wyraźnie na kartach historii muzyki.


Co by było, gdyby Freddie Mercury spotkał siebie z młodości? Te zdjęcia zrobią wam dzień [FOTO]Jednym z klipów promujących krążek był ten do utworu 'The Unforgiven', który jest wyjątkowo klimatyczny. Z tym czasem związanych jest wiele historii, w tym ta z Michaelem Jacksonem, o której przypomniały Hammetowi fanki podczas spotkania. Gitarzysta postanowił opowiedzieć o tym jak spotkał Króla Pop:


Kręciliśmy teledysk 'The Unforgiven' w Los Angeles. Wyszedłem na zewnątrz i nagle przejechał wózek golfowy, w którym siedzieli Michael Jackson, Macaulay Culkin i jakiś facet w turbanie. Gdy wracali, pomachałem im. Zatrzymali się, podszedłem więc i się przedstawiłem. Powiedziałem: Cześć, jestem Kirk z Metalliki, na co Michael powiedział do Culkina: 'Spójrz, to Metallic' (śmiech). Pomyślałem: 'Niech mu będzie'. Ale najdziwniejsze jest to, że tydzień później dostałem pocztą zdjęcie Michaela z autografem. To szalone! Nie mam pojęcia, skąd miał mój adres. Na zdjęciu był z panterą, a podpis głosił: 'Dla Kirka, Michael Jackson'.

Zapis ze spotkania zobaczycie poniżej:


Przypomnijmy, Metallica wystąpi w Warszawie 21 sierpnia 2019, niestety bilety nie są już dostępne na to wydarzenie.


Nickelback nagra album z coverami Slayera? To możliwe