Carlos Santana

i

Autor: Carlos Santana / screen Youtube: 1966Genesis Carlos Santana

Kirk Hammett gościnnie na płycie Carlosa Santany

2021-03-25 16:10

To zapowiedź bodajże najbardziej udanej współpracy tego roku! Tak, to już pewne, a potwierdzili to sami artyści - gitarzysta zespołu Metallica pojawi się na płycie Carlosa Santany. Fani pamiętają z całą pewnością, że ostatni krążek zespołu Hardwired... to Self-Destruct ukazał się dokładnie pięć lat temu. Od tego czasu legendarny metalowy team skupił się na swojej transie koncertowej. Pandemia niestety pokrzyżowała plany muzyków. Teraz czas na nowe.

Wstępne informacje o powrocie gwiazd metalu pojawiły się w sieci już w styczniu 2021 roku. To wtedy na swoim Instagramie Robert Trujillo poinformował, że zakończył właśnie czas rodzinnej sielanki i wraca do ciężkiej pracy z zespołem.

Kirk Hammett na płycie Carlosa Santany

Fakt, że Kirk Hammett pojawi się na płycie Carlosa Santany jest ogromnym, ale bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Pomimo, że od dnia publikacji postu w sieci mówiącego o powrocie członków zespołu do pracy nic się więcej nie wydarzyło, możemy być spokojni, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się o gościnnym występie Kirka Hammetta na krążku Santany.

Carlos planuje wydanie nie jednej, a kilku płyt - z czego na jednej z nich usłyszymy członka Metallici.

Carlos Santana - czym zaskoczy fanów?

Carlos Santana poświęcił praktycznie swój cały czas na ciężką i mozolną pracę nad aż trzema krążkami! Jak podaje abc News Radio muzycy kontynuują swoją pracę nad świeżą muzyką. Efektem tego będzie wydanie w najbliższym czasie aż trzech albumów. Napawa nas również optymizmem cytat, który można z łatwością znaleźć w sieci, z którego ewidentnie wynika, że kooperacja Santany i Hammetta zmierza w dobrym kierunku. Mój brat Kirk Hammett z Metalliki gra na tym albumie. Absolutnie wymiata - podsumowuje Carlos Santana. Ostatnią informacją na temat projektu jest to, że na nowych płytach Santany pojawi się również Steve Winwood oraz frontman Living Color.

Sonda
Co sądzisz o kooperacji Carlosa Santany i Kirka Hammetta?