Kings Of Leon w Polsce: znamy support zespołu podczas koncertu w Krakowie

2016-09-08 14:14
Kings Of Leon w Polsce: znamy support zespołu podczas koncertu w Polsce
Autor: Oficjalny plakat wydarzenia

Znamy support wrześniowego koncertu Kings Of Leon w Krakowie! Poznajcie zespół, który rozgrzeje do czerwoności publiczność w krakowskiej Tauron Arenie.

Kings Of Leon w Polsce wystąpią 8 września 2016. Koncert odbędzie się Tauron Arenie w Krakowie. Ogłoszenie występu amerykańskiej grupy było sporym zaskoczeniem dla fanów, bo chyba nikt nie spodziewał się, że drugi koncert w Europie, który ogłoszą w 2016, będzie waśnie w Polsce. Kings Of Leon grali w Polsce już kilkakrotnie - m.in. na Open'erze czy Orange Warsaw Festival. Co ważne, muzycy zdradzili, że koncerty w Polsce były jednymi z najlepszych w ich dotychczasowej scenicznej podróży. Nic dziwnego, że postanowili do nas wrócić. Teraz poznaliśmy support krakowskiego koncertu grupy. Sprawdźcie kto wystąpi przed Kings Of Leon w Krakowie.

Kings Of leon w Polsce 2016 - kto będzie supportem w Krakowie

Supportem podczas koncertu Kings Of Leon w Polsce będzie wrocławska grupa OCN! Zespół możecie kojarzyć ze świetnego singla "Migotanie", którego nie da się zapomnieć! Nie mamy wątpliwości, że OCN świetnie rozgrzeją publiczność w Krakowie.