Raper złożył hołd Kurtowi Cobainowi! Występ zaskoczył widzów

2021-04-13 14:34

Jeden z najpopularniejszych artystów międzynarodowej sceny hip-hopowej złożył hołd nieżyjącemu już Kurtowi Cobainowi. Wydarzenie wywołało falę pozytywnych komentarzy w Internecie, a pomysł rapera zyskał aprobatę wśród fanów muzyki. Nurt przecież jest jednym z najbardziej kontrastujących z twórczością ikony rocka, a jednak Kid Cudi był w stanie znaleźć wspólny mianownik.

Kid Cudi zagrał dwa kawałki podczas jednego z telewizyjnych show. Widzowie mogli usłyszeć kilka hitów z krążka Man on the Moon III: The Chosen i zobaczyć rapera na scenie w legendarnym swetrze.

Kid Cudi złożył hołd Cobainowi

Raper Kid Cudi złożył hołd Cobainowi w Saturday Night Live. To tam zaprezentował dwa utwory ze swojego repertuaru Tequila Shots oraz Sad People. Sam występ wypadł na prawdę bardzo dobrze, a uwagę widzów przykuł strój w jakim raper tym razem zaprezentował się przed kamerami. Ten miał na sobie cardigan, który przypominał strój Cobaina w jakim widzieliśmy go podczas MTV Unplugged. Kolejny zaś na pierwszy rzut oka zdawał się być sukienką inspirowaną niektórymi strojami Cobaina.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

W ostatnim wydaniu telewizyjnego show, w studio pojawiło się wielu znanych gości ze świata muzyki i show biznesu. Sam raper również rozwiał wszelkie wątpliwości co do swojego występu w rozmowie z dziennikarzami. Kid Cudi odegrał jedną z ważniejszych ról w Saturday Night Live. Ten zapytany o swoje show stwierdził, że wokalista Nirvany jest dla niego niemalże muzą. Raper w dalszej części programu pokazał się jeszcze w jednym ze skeczy w ramach SNL. Właśnie wtedy, wspólnie z Pete'em Davidsonem, Chrisem Reddem i "Timmym", w zgranym tercecie rapował o swoim ulubionym instrumencie.

Sonda
Lubisz Nirvanę?