Kapitan Ameryka 4 ma nowy tytuł. Premiera Brave New World już w 2024 roku

i

Autor: Marvel Studios/ Disney+ "Kapitan Ameryka 4" ma nowy tytuł. Premiera "Brave New World" już w 2024 roku

Marvel

“Kapitan Ameryka 4” zmienił tytuł. Jest też pierwsza fotka z Harrisonem Fordem

2023-06-07 13:58

“Kapitan Ameryka” już wkrótce przestanie być trylogią. Marvel Studios pracuje obecnie nad czwartą odsłoną herosa z tarczą, którego rolę przejął jakiś czas temu Sam Wilson. W roli głównej pojawi się Anthony Mackie, a na ekranie towarzyszyć mu będzie między innymi Harrison Ford.

“Kapitan Ameryka 4” początkowo nosił tytuł “Captain America: New World Order”, jednak – jak potwierdził właśnie Marvel – został on zmieniony z powodów politycznych (Rosja i Chiny często wykorzystują ten zwrot). Produkcja wkroczy zatem na nasze ekrany jako “Captain America: Brave New World”.

“Captain America: Brave New World” – Harrison Ford debiutuje w Marvelu. Jest pierwsza fotka z planu

Z okazji zmiany tytułu i zbliżającej się premiery, Anthony Mackie wrzucił na Instagram zdjęcie z planu nowego “Capa”, na którym widzimy go w nowym stroju Kapitana Ameryki (który mocno przypomina ten, który Steve Rogers nosił w “Zimowym Żołnierzu”) i w towarzystwie samego Harrisona Forda. Legendarny aktor wcieli się w rolę Thaddeusa Rossa, którą przejął po nieodżałowanym Williamie Hurcie.

Ross, a konkretniej jego relacja z Samem Wilsonem, ma być jednym z kluczowych elementów fabuły filmu. Pozostałe szczegóły nie są obecnie znane.

“Captain America: Brave New World” – kiedy premiera nowego filmu Marvela?

“Brave New World” ma zadebiutować już w przyszłym roku, a dokładnie 3 maja 2024. Za kamerą stanął Julius Onah, a w obsadzie znaleźli się również Rosa Salazar, Tim Blake Nelson, Danny Ramirez oraz Liv Tyler, która powróci jako Betty Ross (ostatni raz widzieliśmy ją w “Incredible Hulk” z 2008 roku). Na obecną chwilę nie wiadomo, czy grany przez Sebastiana Stana Bucky Barnes zaszczyci film swoją obecnością.  

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16
Źródło: “Kapitan Ameryka 4” zmienił tytuł. Jest też pierwsza fotka z Harrisonem Fordem