Idol

i

Autor: Idol / screen z YouTube: American Idol Idol

Jurorzy Idola w szoku! Ten występ przejdzie do historii programu

2021-04-20 14:05

To jedna z najpiękniejszych ballad świata, która na przestrzeni ostatnich lat doczekała się wielu tysięcy coverów. Nikt jednak nie spodziewał się, że pod presją czasu, widowni i tremy można wykonać ją w taki sposób. To wykonanie hitu legendarnego zespołu przejdzie nie tylko historii telewizyjnego show, ale również długo nie opuści pamięci tych którzy zdążyli je już usłyszeć. Jurorzy Idola byli w wielkim szoku, podobnie jak widzowie i publiczność zgromadzona na widowni.

Kawałek ten był już wielokrotnie wykorzystywany podczas castingów przez wielu uczestników, ale nikt jeszcze nie zdołał az tak zaskoczyć wszystkich swoja autorską interpretacją.

Zaśpiewała Love Of My Life zespołu Queen w programie Idol - jurorzy w szoku

Jurorzy byli w szoku gdy Ava August zaśpiewała Love Of My Life zespołu Queen w programie Idol! Uczestniczka amerykańskiej edycji programu dostała nie tylko owacje na stojąco od publiczności zgromadzonej na widowni, ale też usłyszała mnóstwo komplementów pod swoim adresem ze strony członkiń i członków jury Idola. Tu w komisji zasiadają prawdziwe gwiazdy, w tym Katy Perry, Lionel Richie i Paula Abdul.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Występ wokalistki nie tylko zapisze się w historii programu, ponieważ wideo trafiło do sieci gdzie już zyskało miano legendarnego. Piszą o tym internauci w licznych komentarzach!

Program Idol - droga do sławy

Program Idol jest drogą do sławy, wszystko za sprawą tego co otrzyma laureat tego muzycznego show, a zarazem jednego z najpopularniejszych konkursów muzycznych na świecie. Zwycięzca amerykańskiej edycji talent show otrzyma możliwość podpisania kontraktu z wielką wytwórnią muzyczną na aż sześć albumów. Koniecznie zobaczcie ten wyjątkowy występ pretendentki do głównej nagrody w całym programie.

Sonda
Podobał Ci się taka interpretacja hitu Queen?