Ile zarabia Jurek Owsiak?

i

Autor: fot. WBF Kontrowersje wokół WOŚP - ile zarabia Jurek Owsiak?

Jurek Owsiak o liderze Bayer Full: może liczyć na order Gloria Artis

2020-11-18 8:50

Wypowiedź lidera Bayer Full na temat Kultu wywołała prawdziwą burzę. Do sytuacji postanowił odnieść się także Jurek Owsiak, który uważa, że liderowi Bayer Full należy się nawet order Gloria Artis. O co chodzi?

Wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego, który stwierdził, że nikt nie pamięta o zespole Kult i raczej mało kto chciałby kupić nową płytę, wywołała prawdziwą burzę. Internet zalewają memy i zabawne komentarze, które pokazują, że wiele osób słucha zespołu Kult i jest on dla nich bardzo ważny. W sprawie wypowiedział się także Jurek Owsiak, który uznał, że liderowi Bayer Full należy się order Gloria Artis. O co chodzi?

Co tam w środku gra? - Happysad

Jurek Owsiak o liderze Bayer Full: może liczyć na order Gloria Artis

Po aferze z wypowiedzą Świerzyńskiego w Polsat News, sieć zalała fala memów i zapewnień od ludzi, że właśnie zamawiają najnowszy album Kultu. Jak widać, odbiło się to pozytywnie na sprzedaży krążka koncertowego, którego nakład jest obecnie wyprzedany! Jak napisał Jurek Owsiak:

Gloria Artis dla Bayer Full

Po wypowiedzeniu opinii na temat Kultu przez twórcę disco polo Sławomira Świerzyńskiego zainteresowanie wydaną przez nas i SP Records płytą jest ogromne. W tym momencie, w tej chwili złożyliśmy zamówienie na dotłoczenie 11 000 płyt Kultu z Pol'and'Rock Festival. Pierwszy nakład 8 000 boxów CD/DVD i 3000 winyli wyprzedał się w całości. Tę i inne płyty możecie kupić na stronie www.siemashop.pl i SP Records.

Przypomnijmy, że najnowsze wydawnictwo Kultu, to zapis z koncertu na Pol'And'Rock Festival 2019, który według statystyk, mógł zgromadzić nawet milion widzów.