Joker 2 - powstaje kontynuacja filmu! Co wiemy o produkcji?

i

Autor: screen: https://youtu.be/t433PEQGErc

Joker 2 - powstaje kontynuacja filmu! Co wiemy o produkcji?

2021-05-31 10:13

Joker to niekwestionowany hit, który cały czas budzi wiele emocji. Nie brakuje pytań o kontynuację, okazuje się, że coś się ruszyło w tej kwestii i to bardzo na poważnie. Czy faktycznie jest szansa na drugą część Jokera?

Gdy Joker pojawił się na ekranach, wszyscy byli praktycznie jednogłośni, uznając film za coś przełomowego. Faktycznie, obraz Todda Phillipsa to inne podejście do tematu komiksowego, co z pewnością spodobało się publiczności i krytyce. Podczas gali wręczenia Oscarów, udało się porozmawiać z Zazie Beetz, która skomentowała sprawę ewentualnej kontynuacji, mówiąc:

Nie wiem, czy druga część jest potrzebna. Duża siła filmu tkwi w tym, że nie jest przeciągnięty. Szczerze, uważam, że Todd będzie osobą, która zrobi sequel ze smakiem. Jeśli uzna, że jest potrzebny. Naprawdę mu ufam. Jest bardzo kreatywny i bystry. Więc z pewnością będę z nim współpracować.

Od tamtej wypowiedzi minęło trochę czasu i wychodzi na to, że coś się zmieniło w tej materii.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Joker 2 - kontynuacja coraz bardziej pewna?

Jakiś czas temu, dziennik 'Mirror' informował, że Joaquinowi Phoenixowi zaproponowano 50 milionów dolarów za rolę w dwóch kolejnych sequelach 'Jokera'. Filmy miałyby się pojawić w 2022 roku i 2024 roku, a autorem scenariusza ma zostać Todd Phillips. Podobno prace intensywnie trwają, a studio Warner Bros jest chętne by zasilić projekt konkretnym budżetem. Czy to się faktycznie uda? Warto obserwować doniesienia w sieci.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!