Ci aktorzy mogli zagrać główne role w tych kultowych produkcjach

i

Autor: YouTube/screen

Galeria

Johnny Depp w Titanicu? Ci aktorzy mogli zagrać główne role w tych kultowych produkcjach

2024-01-29 14:54

Jedni odrzucili rolę, drudzy zażądali za dużo pieniędzy, a jeszcze inni przegrali casting, choć byli bliscy zwycięstwa. Jak wyglądałyby te kasowe produkcje, gdyby główne role zagrał ktoś inny? Zajrzyjcie do naszej galerii. Ci aktorzy mogli wcielić się w kultowe postacie, jednak finalnie nie pojawili się na ekranie.

Gdyby nie „Titanic”, nikt nie słyszałby dzisiaj o Kate Winslet. Aktorka miała szczęście, bo nie była pierwszym wyborem twórców do odegrania tej roli. 10 lat później Winslet dostaje Oscara za film „Lektor”, lecz historia się powtarza. Zastąpiła artystkę, która zaszła w ciążę i wycofała się z projektu.

Dodajmy do tego, że Alan Rickman otrzymał rolę Snape’a w Harrym Potterze po tym, jak pierwotny aktor przeszedł do projektu Tima Burtona, a Jennifer Aniston zagrała Rachel w „Przyjaciołach”, ponieważ jej koleżanka z planu poprosiła producentów o zamianę ról. Jak wyglądałyby kultowe produkcje, gdyby zagrała w nich pierwotna obsada? Zajrzyj do naszej galerii, a wszystkiego się dowiesz.

Express Biedrzyckiej - Janusz STEINHOFF