Johnny Depp i Andrew Levitas, reżyser filmu Minamata

i

Autor: LLUIS GENE/AFP/East News

Johnny Depp jest prześladowany w Hollywood? Reżyser jego filmu oskarża wytwórnię!

2021-07-28 14:35

Czy przez problemy osobiste Johnny'ego Deppa wytwórnia zrezygnowała z promocji jego filmu? Andrew Levitas oskarża wytwórnię o sabotaż. Jego zdaniem kłopoty Deppa przyczyniły się do pogrzebania filmu "Minamata"! Czy Johnny Depp naprawdę jest prześladowany w Hollywood?

Po przegranym procesie z byłą żoną Johnny Depp stracił kilka ważnych ról. Przez konflikt z Amber Heard aktor pożegnał się z graną przez siebie postacią Grindelwalda w filmie "Fantastyczne zwierzęta". Wiadomo już także, że nie wystąpi w kolejnych częściach "Piratów z Karaibów". Ale to nie koniec jego kłopotów! Co więcej - wygląda na to, że przez problemy Deppa cierpią także wszyscy, którzy odważyli się z nim dalej pracować!

Reżyser filmu "Minamata" oskarża wytwórnię o pogrzebanie swojego filmu ze względu na występującego w nim Johnny'ego Deppa. Andrew Levitas napisał list otwarty do właścicieli studia MGM. Twórca nie przebiera w słowach.

Johnny Depp prześladowany w Hollywood?

Film "Minamata" miał niedawno swoją premierę na festiwalu filmowym w Berlinie. Po pierwszych recenzjach wydawało się, że opowiedziana w nim historia afery z wyciekiem groźnych chemikaliów do japońskiej zatoki Minamata, ma szansę stać się jednym z najważniejszych filmów roku. Ale nic z tego, bo zdaniem Andrew Levitasa wytwórnia zrezygnowała z promocji dzieła! Powodem miał być grający w nim główną rolę Johnny Depp.

Johnny Depp w filmie "Minamata" gra postać fotografa, który próbuje zdemaskować aferę z wylewanymi do zatoki chemikaliami. Kiedy aktor rozpoczynał pracę na planie, nikt jeszcze nie wiedział, że sąd oficjalnie pozwoli na nazywanie go "żonobijcą". Tymczasem po przegranym procesie o zniesławienie, jaki Johnny wytoczył brytyjskiemu tabloidowi, wiele osób odcięło się od aktora.

Ale nie Andrew Levitas. Reżyser filmu "Minamata" oskarża teraz wytwórnię o to, że "zakopując" film z powodu prywatnych kłopotów Deppa, pozbawia rodziny ofiar sprzed 60 lat szansy na nagłośnienie afery.

Sonda
Kto mówi prawdę?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.07.2021
Źródło: Johnny Depp jest prześladowany w Hollywood? Reżyser jego filmu oskarża wytwórnię!