Motörhead - ostatni koncert Lemmy'ego Kilmistera - zobacz video

i

Autor: zdj. YouTube/ kadr z filmu Video z ostatniego koncertu Motörhead - zobacz nagranie

Jesteś już zaszczepiony? Otrzymasz zniżkę na punkowy koncert!

2021-06-01 10:40

Jeżeli i Ty jesteś już zaszczepiony to możesz liczyć na spore profity z tego tytułu. Nie tylko podczas zagranicznych podróży i wakacyjnych wyjazdów, ale też podczas koncertów! na taki pomysł wpadł pewien punkowy zespół, który dołączył się do aktywnej promocji szczepień. Jeden z organizatorów rockowych i punkowych eventów pragnie zachęcić w bardzo kreatywny sposób młodych ludzi do zaszczepienia się jak najszybciej.

Jak wynika z doniesień Polskiej Agencji Prasowej, kilka naprawdę znanych i szanowanych zespołów punkowych postanowiło udostępnić bilety dla zaszczepionych fanów w cenie niższej o 977 dolarów niż wejściówki przeznaczone dla tych bardziej strachliwych i nieprzekonanych - polemizujących z sensownością uodpornienia się na zakażenie koronawirusem.

Zaszczepieni fani ze sporą zniżką na koncerty

Zaszczepieni fani ze sporą zniżką będą mogli kupić bilety na koncerty takich zespołów jak m.in. Teenage BottleRocket, MakeWar i Rutterkin! Zniżka obowiązywać będzie na zakup wejściówek na koncert, który ma odbyć się  St. Petersburg na Florydzie już 26 czerwca 2021 roku. jeden z właścicieli agencji eventowej zapewniał w rozmowie z Agencją AFP, że reakcja fanów na taką promocję była bardzo pozytywna. Nie odbyło się jednak bez perturbacji, ponieważ  początkowo zespół Teenage BottleRocket, który ma być gwiazdą wieczoru, nie wyraził swojej aprobaty dla idei organizacji tego typu wydarzenia.

Dorobili się na COVID-19! Wyłudzili 1,4 mln zł

Zarówno muzycy jak i sami organizatorzy zwracają szczególną uwagę na to, że do tej pory jeszcze nikt nie wyszedł z inicjatywą promocji szczepień wśród fanów rocka.

Promocja szczepień wśród fanów rocka

Promocja szczepień wśród fanów rocka ewidentnie rozpoczęła się za oceanem. Miejmy nadzieję, że podobny trend czym prędzej dotrze do Polski. - Chcemy dać dobry przykład (…) zostaliśmy zaszczepieni. Bardzo byśmy chcieli, żebyście też się zaszczepili. Chodźcie imprezować z nami. Bezpieczeństwo pierwsze, impreza na drugim miejscu - mówią w rozmowie z Agencją AFP organizatorzy koncertów na Florydzie. Warto zwrócić uwagę na sporą dysproporcje pomiędzy ceną biletu dla osób nie zaszczepionych, która jest rzeczywiście zaporowa i wynosi 999 dolarów amerykańskich. Kwota ta w porównaniu z ceną 18 dolarów za wejściówkę dla osoby zaszczepionej, wydaje się wręcz wymuszać przyjęcie bezpiecznego i chroniącego przez zakażeniem zastrzyku.

Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?