Jakie relacje z Black Sabbath ma Bill Ward? Perkusista wypowiedział się o tym w wywiadzie

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=vh2KP-WMTP0&t=3s

Jakie relacje z Black Sabbath ma Bill Ward? Perkusista wypowiedział się o tym w wywiadzie

2022-01-17 11:45

O relacjach w zespole Black Sabbath krążyły swego czasu legendy, a gdy wystartowała pożegnalna trasa i zabrakło na niej Billa Warda, fani byli mocno skonsternowani. Potem pojawiło się kilka oświadczeń, a finalnie panowie pozostali w chłodnych stosunkach. Jak jest obecnie?

To, że relacje między członkami Black Sabbath, a Billem Wardem są chłodne, wiadomo raczej od lat. Dowodem na to były wzajemne oświadczenia, w których artyści przerzucali się argumentami, które miały wyjaśnić brak obecności perkusisty na pożegnalnych koncertach. Mówiło się o złej kondycji fizycznej, później o wygórowanych stawkach finansowych, a finalnie Bill nie pojawił się na żadnym z koncertów. Jakie obecnie są stosunki perkusisty z resztą składu?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Jakie relacje z Black Sabbath ma Bill Ward? Bębniarz powiedział wprost: Przeszedłem przez okres gniewu

W wywiadzie dla Metal Hammera, Bill Ward powiedział wprost:

Przeszedłem przez okres gniewu, ale to było w 2012 roku, teraz jestem pogodzony ze sobą i z nimi. Cieszę się z tego, co zrobiliśmy i często sięgam pamięcią do dawnych czasów. Uwielbiam tych gości wraz ze wszystkimi ich niedoskonałościami. Jestem szczęśliwy, że mogę o nich pisać i rozmawiać, jeśli mam na to ochotę.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?