Iron Maiden świętują 30 milionów sprzedanych butelek swojego piwa Trooper. Takiego sukcesu się nie spodziewali

i

Autor: screen: https://youtu.be/XZihX9c9MZk

Iron Maiden świętują 30 milionów sprzedanych butelek swojego piwa Trooper. Takiego sukcesu się nie spodziewali

2021-05-18 11:51

Iron Maiden są jednym z tych zespołów, który ma w swojej ofercie merchowej nie tylko płyty i koszulki, ale również piwo, które jest sporym hitem. Grupa ogłosiła, że sprzedano już 30 milionów butelek trunku.

Iron Maiden są jednym z tych zespołów, który może zmonetyzować praktycznie wszystko co jest z jego logiem. Grupa od dawna ma w swojej ofercie nie tylko płyty i koszulki, ale także piwo, które okazało się prawdziwym hitem. 30 milionów butelek, to mówi samo za siebie!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Iron Maiden chwalą się 30 milionami sprzedanych piw 'Trooper'

Piwo 'Trooper' trafiło do sprzedaży w 2013 roku i dostępne jest w ponad 60 krajach na całym świecie. Fenomenalną sprzedaż trunku skomentował Bruce Dickinson:

Rozpiera mnie duma, że wraz z browarem Robinsons sprzedaliśmy 30 milionów pint piwa. Mamy rodzinę wspaniałych piw Trooper, które trafiają do fanów i piwoszy na całym świecie, co wiele mówi o ich jakości, oryginalności, pochodzeniu i wyjątkowym charakterze. Odzywają się do nas także inni wiodący producenci, którzy chcą produkować z nami lokalne warianty Troopera. Niech sława Troopera trwa i wznieśmy kufel za kolejne 30 milionów pint.

Przypomnijmy, pinta to 0,5 litra trunku.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]