Holly Humberstone

i

Autor: Materiały prasowe Vans

Holly Humberstone dla Vans Kampania „Classic Since Forever”

2023-04-18 13:44

Wschodząca gwiazda - Holly Humberstone, przekracza kolejne bariery, idealnie reprezentując styl „Off The Wall” .

Zyskująca coraz szersze uznanie krytyków brytyjska wokalistka i autorka tekstów, Holly Humberstone, została trzecią artystką w ramach kampanii Vans „Classic Since Forever”. Wszechstronnie utalentowana 22-latka przebojem weszła na scenę muzyczną i szybko została okrzyknięta jednym z największych talentów ostatnich dwóch lat. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy Holly odebrała nagrodę BRIT Rising Star Award 2022, odbyła trasę koncertową z Olivią Rodrigo i Girl in Red i zagrała na festiwalu Glastonbury, a wkrótce wyruszy w największą w swojej dotychczasowej karierze trasę koncertową, która obejmuje występ w kultowym londyńskim klubie Brixton Academy. A wszystko to osiągnęła jeszcze przed wydaniem niezwykle wyczekiwanego debiutanckiego albumu, który ma ukazać się w 2023 roku. 

Holly Humberstone

i

Autor: Materiały prasowe Vans

Dorastająca w małym miasteczku Grantham w Lincolnshire, a obecnie mieszkająca w Londynie Holly pisała swoje debiutanckie utwory w zaciszu swojej dziewczęcej sypialni. Oddają one uniwersalne uczucie niepokoju i zagubienia związane z opuszczaniem rodzinnego domu i przeprowadzką do nowego miasta. Szczere i chwytające za serce historie zdobyły serca i wyobraźnię fanów na całym świecie – w tym marki Vans

Holly Humberstone

i

Autor: Materiały prasowe Vans

„Classic Since Forever” to celebracja najbardziej kultowych stylów obuwia Vans i głęboko zakorzenionych związków marki z muzyką. Na tle scenerii kultowych miejsc Londynu Holly prezentuje buty Checkerboard Slip-On oraz czarno-biały model Old Skool. Jest ona trzecią, niesamowicie utalentowaną artystką, która dołącza do kampanii u boku takich gwiazd, jak jej rodak Tom Misch czy globalny ambasador muzyczny marki Vans – Anderson .Paak. Aby uczcić początek kampanii, Holly zagra jako gwiazda wieczoru podczas darmowego show w House of Vans London w grudniu. 

Holly Humberstone

i

Autor: Materiały prasowe Vans

The Fifth Sister Swap to inicjatywa ekologiczna zapoczątkowana przez Holly, która daje jej fanom możliwość wymiany ubrań bez wspierania „fast fashion”. Holly i Vans nawiązali również współpracę z Lovenskate, aby w ramach występu w londyńskim House of Vans zorganizować warsztaty upcyklingu, podczas których fani będą zachęcani do przynoszenia starych ubrań i przerabiania ich w technice sitodruku. Bądź na bieżąco z informacjami na temat nadchodzącego koncertu Holly.  

Każdy model w kolekcji Vans Classics jest już dostępny na stronie Vans.eu/Classics.

Holly Humberstone

i

Autor: Materiały prasowe Vans