Koncert Hey 2021

i

Autor: Jarocin Festiwal 2021 / mat. prasowe Koncert Hey 2021

Hey wraca na jedyny koncert w 2021 roku. Gdzie zagra legendarna grupa?

2021-05-20 12:26

Zespół Hey wraca na jedyny koncert w 2021 roku. My również nie możemy w to uwierzyć! To jedna z tych informacji, której zupełni nikt się nie spodziewał, a tym bardziej w tak zaskakującym i niespodziewanym momencie. Ten news pochodzi z najbardziej sprawdzonego źródła, bo od samych artystów, a doniesienia o jedynym takim koncercie w Polsce potwierdza sama Katarzyna Nosowska.

To będzie wielkie wydarzenie, na które fani legendarnego zespołu Hey czekali aż 3,5 roku. Jesteście ciekawi kiedy i gdzie dokładnie zobaczycie zespół na scenie.

Hey - jedyny koncert w 2021 roku

Hey wraca na jedyny koncert w 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się trakcie wakacji, a dokładnie 17 lipca 2021 roku. Formacja powraca na scenę po prawie czteroletniej przerwie. Decyzja ta zapadła w trakcie trasy Fayrant Tour w 2017 roku. Ogłoszenie tego specjalnego koncertu jest zarazem zamknięciem line upu znanego i lubianego festiwalu.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

To będzie wielkie święto muzyki, którego z cała pewnością fani Katarzyny Nosowskiej nie zapomną przez bardzo długi czas. Wieść o koncercie jest rzeczywiście niezwykła.

Koncert Hey - gdzie się odbędzie

Jeśli zastanawiacie się gdzie odbędzie się koncert zespołu Hey, to mamy szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy już zadeklarowali swój udział w festiwalu w Jarocie. Właśnie tu zespół zagra dla wielotysięcznej publiczności w lipcu bieżącego roku. - My tu gadu, gadu, a Hey zagra po 3,5 rocznej drzemce, jedyny w tym roku koncert. Zapraszamy Was z całego serca do Jarocina! Spotkajmy się! Hey nie wie co się działo na świecie przez ten czas - nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi... Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem! - tak mówi o inicjatywie i samym wydarzeniu Katarzyna Nosowska.

Sonda
Wybierasz się na urodziny festiwalu w Jarocinie?