Hellfest 2021 - line-up, bilety i szczegóły francuskiej imprezy

2020-07-31 16:16
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages/ Giuseppe C

Hellfest 2021 - szczegóły kolejnej edycji festiwalu, która ma być rekompensatą za odwołaną imprezę w 2020 roku. Kto zagra we Francji i gdzie można zdobyć bilety?

Hellfest to jedna z tych imprez, która przyciąga fanów ciężkiego grania z całej Europy, a nawet z różnych zakątków świata. Również nasi rodacy chętnie jeżdżą na Hellfest, ponieważ line-up spokojnie spełnia oczekiwania i często składa się z zespołów, które w Polsce można zobaczyć na kilku imprezach. Kto został zaplanowany na 2021 rok? Gdzie można kupić bilety? Wszystko znajdziecie w naszym artykule.

KONCERTY ROCKOWE 2021 - DATY I MIEJSCA WYDARZEŃ W POLSCE


Hellfest 2021 - ZESPOŁY i DATA

Między 18 a 20 czerwca 2021 roku we francuskiej miejscowości Clisson, pojawią się zespoły, które planowano zaprosić już w 2020 roku. Fani ciężkiego grania będą mogli usłyszeć między innymi:

Faith No More

Deftones

System Of A Down

Incubus

Korn

Mastodon

Opeth

Deep Purple

Judas Priest

The Offspring

The Darkness

Down

Obituary


Warto dodać, że to kilka z nazw, ponieważ jest też masa mniejszych zespołów, które zostały zaproszone na festiwal, poniżej oficjalna rozpiska:

Hellfest 2021 - BILETY

Bilety na Hellfest 2021 standardowo dostępne będą na oficjalnej stronie festiwalu. Warto pośpieszyć się z zakupem, ponieważ impreza cieszy się gigantycznym zainteresowaniem.