HBO GO maj 2021

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK HBO GO maj 2021

HBO GO - hity i nowości na maj 2021

2021-04-21 14:04

HBO GO - przed nami kolejny miesiąc serialowych i filmowych nowości. Co miesiąc informujemy Was o tym, na które z produkcji dostępnych w tym serwisie streamingowym warto zwrócić szczególną uwagę. Wiemy już, że maj będzie istotnym miesiącem z punktu widzenia miłośników seriali i dobrego kina, ponieważ właśnie wtedy pojawi się na platformie mnóstwo produkcji z udziałem gwiazd światowego formatu.

Zbliżający się miesiąc będzie pełen zaskakujących premier w HBO GO. Właściciele platformy zdecydowali się na udostępnienie widzom wielu bestsellerów. Jesteście ciekawi co nowego pojawi się na platformie HBO GO w maju 2021?  Specjaliści z portalu Upflix właśnie podzielili się z nami przeciekami, ale też oficjalnymi informacjami, z których jasno wynika, że w maju będziemy mogli obejrzeć m.in. owianą sławą produkcję Rocky z Sylvestrem Stallone. Użytkownicy serwisu zobaczą ponad to wszystkie odsłony tej produkcji "Rocky" (1976), "Rocky II" (1979), "Rocky III" (1982), "Rocky IV" (1985), "Rocky V" (1990) i "Rocky Balboa" (2006). Wisienką na torcie będzie Rocky: 40 lat legendy. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że nowe produkcje zadebiutują w serwisie już 1 maja 2021 roku, a kolejne będą pojawiać w odstępach czasowych - prawdopodobnie co tydzień. Widzowie będą mogli obejrzeć również megahit "Creed: Narodziny legendy".

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

HBO GO - lista nowości na maj 2021 roku

Oto pełna lista nowości w serwisie HBO GO na maj 2021 roku! Zanim przedstawimy Wam wszystkie tytułu, wspomnimy jeszcze o najnowszej produkcji Mulan, która jest aktorską i odświeżoną wersją kultowej bajki Disneya. Ten film ma trafić do HBO GO już 9 maja 2021 roku. Tymczasem prezentujemy kompletną listę nowości jakie będę czekać na Was w maju w HBO GO:

1 maja: "Rocky""Rocky II" "Krew Pelikana""Mazepa"

2 maja: "Prawo dżungli" "Gambit budapeszteński""1982"

3 maja: "Ucieczka z Alcatraz" "Zimnicea"

7 maja: "Głęboka rana" "Droga do szczęścia"

8 maja: "Dziewczyna z doliny" "Moja młodsza siostra""Rocky III""Rocky IV"

9 maja: "Blackbird" "Mulan" "Samotne wilki"

10 maja: "Synowie Danii" "Nie jesteśmy aniołami"

13 maja: "Letnie popołudnie"

14 maja: "Penoza: Ostatni rozdział"

15 maja: "Rocky V""Rocky Balboa" "Siła przyzwyczajenia"

16 maja: "Relikt""Creed: Narodziny legendy"

20 maja: "Rocky: 40 lat legendy"

21 maja: "Prawdziwe męstwo"

22 maja: "Woda dla słoni"

23 maja: "Zabawa w pochowanego" "Creed II"

27 maja: "Niezwyciężona"

28 maja: "To nie jest kraj dla starych ludzi"

29 maja: "Ja, Irena i ja" "Wyspa kłamstw" "Australia"

30 maja: "Pająki z papieru" "Podjazdy"

Sonda
Korzystasz z HBO GO?