De Mono

i

Autor: screen z YouTube: DeMonoOficjalnie De Mono

Grupa De Mono z niespodzianką dla fanów! Do sieci trafił nowy hit

2021-05-31 12:51

Grupa De Mono nie przestaje zaskakiwać. Jak zapewne wielu z Was pamięta 12 kwietnia 2021 roku odbyła się zapowiadana premiera albumu Osiecky, który oczywiście został zbudowany w oparciu o twórczość i teksty Agnieszki Osieckiej. Minęło kilkanaście tygodni od daty gdy najnowsze wydanie formacji trafiło na sklepowe półki, a pomimo to formacja nagle zaskoczyła nas teledyskiem do piosenki Uciekaj moje serce.

Niektóre grzmienia De mono są na tyle charakterystyczne, że stały się wręcz znakiem rozpoznawczym formacji. Wyjątkowe i ciekawe gitarowe brzmienie połączone z tekstami Agnieszki Osieckiej to coś na prawdę wyjątkowego!

Osiecky - nowa płyta De Mono

Osiecky to nowa płyta zespołu De Mono. Jest to wyjątkowo ciekawe i nowe spojrzenia na twórczość Agnieszki Osieckiej, a piosenka nucona przez pokolenia Polaków, dzięki zaangażowaniu zespołu De Mono, nabrała nowych znaczeń. Przypomnijmy, że utwór trafił do słuchaczy finalnie dwa lata po słynnym koncercie w Teatrze Nowym w Poznaniu, ale jak widać - warto było aż tyle czekać!

Osiecka - zwiastun ostatniego odcinka serialu

Cała płyta łączy się bezpośrednio z serialem, który przed telewizory przyciągną miliony widzów. Internauci są zgodni co do jednego - najnowszy klim De Mono robi spore wrażenie i jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. 

Teledysk do piosenki Uciekaj moje serce

Teledysk do piosenki Uciekaj moje serce jest już dostępny w serwisie YouTube. Właśnie tutaj pojawił się 27 maja 2021 roku - zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami. Za wizualizacje w klipie odpowiada Mirek Kaczmarek, a za aranżację Dzidek Zioło, Paweł Dampc. Koniecznie już teraz posłuchajcie i obejrzycie to co ma Wam do zaproponowania De Mono na czele z Andrzejem Krzywym jakiego z pewnością nie znacie!

Sonda
Nowa piosenka Uciekam moje serce od De Mono - podoba Ci się?