Grał za głośno na basie w bloku, sąsiedzi zamiast zrobić awanturę, poprosili o inny repertuar

i

Autor: freeimages.pl/Natascha Gaupmann

Grał za głośno na basie w bloku, sąsiedzi zamiast zrobić awanturę, poprosili o inny repertuar

2021-02-16 9:21

Młodzi muzycy nie mają łatwo i czasami musza ćwiczyć po szkole lub pracy w domu, co może mocno wkurzyć sąsiadów. Trafiają się jednak sąsiedzi, którzy potrafią to zrozumieć i zamiast robić awanturę, grzecznie proszą o inne numery.

Młodzi muzycy nie mają lekko i czasami muszą ćwiczyć późnymi wieczorami w domu, co może nie podobać się sąsiadom. Pewien muzyk przekonał się o tym, że nie każdy sąsiad musi być wredny i czasami można realizować swoją pasję, o ile gra się dobry repertuar i posiada się słuchawki. Ogłoszenie sąsiedzkie robi prawdziwą furorę w sieci, pokazując życzliwość sąsiedzką.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Sąsiedzkie ogłoszenie do basisty robi furorę w sieci. Jak widać, nie każdy sąsiad jest wredny

Wystarczy odrobina zrozumienia, a jeszcze jak się doda do tego fakt, że trafia się na sąsiadów, miłośników rocka, to wszystko układa się w spójną całość. Chłopak wieczorami ćwiczył, co niestety sąsiadom nie za bardzo pasowało, jednak nikt nie zamierzał robić awantury i dzwonić na policję. Zamiast tego, pojawiło się specjalne ogłoszenie, w którym pojawiły się prośby o założenie słuchawek, a jeśli się nie da, to propozycja zrzutki. Najfajniejsze jest to, że sąsiedzi poprosili o piosenki Metalliki, Rush i Dream Theater. Zobaczcie sami:

Trzeba przyznać, że tacy sąsiedzi do skarb i oby takich więcej!

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?