LOSTIN.

i

Autor: screen z YouTube: LOSTIN. LOSTIN.

Grają w górach i tle wyjątkowych pejzaży - polski kolektyw rzuca wyzwanie światu!

2021-06-08 11:47

Jeśli myśleliście, że dobre koncerty to tylko i wyłącznie imprezy masowe, na które bilet kosztuje fortunę, to byliście w wielkim błędzie. Właśnie w Polsce powstał wyjątkowy projekt, który rzucił wyzwanie takim gigantom jak chociażby Circle. Ich misją jest granie muzyki na żywo w pięknych, nietuzinkowych i malowniczych miejscach, o których nikt wcześniej nie wiedział. Inicjatywa spotkała się ze sporym uznaniem fanów muzyki elektronicznej, ale też producentów wideo. Jakość tych filmów w połączeniu z pięknymi miejscami i muzyką to coś niezwykłego, a zdaniem wielu nagrania zapierają dech w piersiach.

Mowa o LOSTIN. to projekt muzyczny powstały z inicjatywy dwójki przyjaciół - Amandy i Mateusza. Wraz z rozrostem inicjatywy do projektu dołączył Cezary i Nicolas. ich czwórka chce dzielić się ze swoimi widzami i odbiorcami emocjami jakie daje muzyka.

LOSTINPLACES - opuszczone miejsca tętniące życiem

Opuszczone miejsca znów tętnią życiem, a to za sprawą członkiń i członków projektu LOSTIN. - to właśnie oni postanowili nadać industrialnym brzmieniom nieco więcej kolorów. Do swojego projektu zapraszają wielu muzyków, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę za deckami, ale pomimo to mają wiele do zaprezentowania, a ich talent jest naprawdę ogromny.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021

LOSTIN. przełamali stereotypy klasycznej imprezy i postanowili wyjść z zapoconych piwnic na zewnątrz, jak sami mówią - po to by obcować z naturą. Wystarcz choć chwilę poświęcić nagranym przez nich materiałom by dostrzec wiele punktów wspólnych pomiędzy scenerią w jakiej realizują swoje materiały, a muzyka sącząca się z głośników.

Impreza pośród lądujących samolotów na warszawskim Bemowie

Impreza pośród lądujących samolotów na warszawskim Bemowi, to ich plan na zbliżający się wielkimi krokami weekend. Już 12 czerwca 2021 roku każda i każdy z Was będzie mieć szansę na to by wziąć udział w nagraniu kolejnej mega produkcji, a przy tym dobrze się bawić do późnych wieczornych godzin. Jak trafić na listę uczestników> Wszystkie informacje znajdziecie na Facebooku i Instagramie.

W tym miejscu warto wspomnieć, że w trakcie pandemii powstało wiele podobnych inicjatyw za granicą. Jednak w Polsce projekt LOSTIN. jest jedynym tego typu przedsięwzięciem, które z tygodnia na tydzień coraz bardziej się rozwija. Jakość już zmontowanych i opublikowanych nagrań została doceniona przez wielu zagranicznych dj'i, ale też artystów, którzy dwoją się i troją by mieć szanse wystąpić w jednej z tych zapomnianych, ale pięknych lokalizacji w Polsce.

Piękne miejsca w Polsce. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się zamek Moszna?