Grabaż skrytykował Kazika za wypowiedź o dofinansowaniu artystów. 'Trzeba przejść do następnej klasy i dostosować swoją wiedzę do współczesności'

i

Autor: Grabaż skrytykował Kazika za wypowiedź o dofinansowaniu artystów. 'Trzeba przejść do następnej klasy i dostosować swoją wiedzę do współczesności'

Grabaż skrytykował Kazika za wypowiedź o dofinansowaniu artystów. 'Trzeba przejść do następnej klasy i dostosować swoją wiedzę do współczesności'

2020-11-25 13:32

Temat Funduszu Wsparcia Kultury i afery związanej z wypowiedzią Sławomira Świerzyńskiego nie cichnie. Tym razem wypowiedział się Krzysztof 'Grabaż' Granowski, który nie zgadza się z opinią Kazika Staszewskiego. O co dokładnie chodzi?

Wypowiedź Kazika Staszewskiego na temat Funduszu Wsparcia Kultury, wywołała ogromne zamieszanie. Bardziej nakręcił wszystko lider zespołu Bayer Full, który zwątpił w to, że ktoś interesuje się grupą Kult. W każdym razie, echa sprawy nie cichną i tym razem wypowiedział się Krzysztof 'Grabaż' Grabowski, który nie zgadza się z tym, co powiedział Kazik.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Grabaż o wypowiedzi Kazika: Trzeba przejść do następnej klasy i dostosować swoją wiedzę do współczesności

W wywiadzie dla WP.pl, Grabaż przyznał, że wystąpił o dofinansowanie, ponieważ takie pieniądze są mu potrzebne. Jak dodał lider Pidżamy Porno i Strachy Na Lachy:

Kazik się pomylił, a jego wypowiedź wywołała różne reakcje w środowisku. Kazik od 30 lat twierdzi, że pieniądze, które płaci w podatkach, to pieniądze, które mu ukradziono. Trzeba przejść do następnej klasy i dostosować swoją wiedzę do współczesności. 

Nie zabrakło jednak krytyki pod adresem rządu, który według artysty działa bardzo nielogicznie:

Rząd działa w sposób nielogiczny i absurdalny. Nie da się zrobić niczego normalnie, profesjonalnie, w porozumieniu z całym środowiskiem? Znów mamy skandal, co nie dziwi, bo do gry weszły duże pieniądze. Ale na te pieniądze czekają ludzie, którzy od marca nie zarobili nic albo nikczemnie niskie sumy i nie mają z czego żyć.