Friends: The Reunion: gdzie i kiedy obejrzymy specjalny odcinek przyjaciół

i

Autor: screen: https://youtu.be/MedRN92V6lE

Friends: The Reunion: gdzie i kiedy obejrzymy specjalny odcinek przyjaciół

2021-05-17 9:31

Przyjaciele to pozycja kultowa, która z biegiem lat nie traci na popularności, zyskując nowych fanów. Po 17 latach od zakończenia serialu, fani dostaną specjalny odcinek którego tytuł to 'Friends: The Reunion'. Gdzie i kiedy go zobaczymy?

Serial Przyjaciele to jedna z tych produkcji, która z biegiem lat doczekała się kultowego statusu, zyskując fanów na całym świecie. Przez 17 lat od zakończenia serii, pytano cały czas o to, czy jeszcze zobaczymy jakąś kontynuację. Po wielu plotkach i spekulacjach, w końcu otrzymaliśmy konkrety w temacie specjalnego epizodu serialu, którego tytuł to 'Friends: The Reunion'. Gdzie i kiedy go zobaczymy?

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Friends: The Reunion - kiedy i gdzie zobaczymy nowy odcinek serii?

'Friends: The Reunion' to zrealizowany przez HBO odcinek specjalny popularnego serialu, którego premiera zaplanowana została na 27 maja na HBO Max. Będzie to coś w rodzaju wspominkowego epizodu, w którym zobaczymy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisę Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, a dołączą do nich na ekranie:  David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź specjalnego epizodu:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]