Magiera feat. Otsochodzi, Fisz, Pezet - Na już

i

Autor: screen z YouTube: Magiera Magiera feat. Otsochodzi, Fisz, Pezet - Na już

Fisz wrócił do rapowych klimatów w numerze Magiery. Na taki numer fani czekali latami

2021-05-27 15:34

Fisz nie przestaje zaskakiwać! Bartosz Waglewski znany z zabawy słowem w swoich utworach i tekstach podjął się współpracy z Pezetem i Magierą. Do sieci właśnie trafił wyprodukowany przez Otsochodzi singiel, który jest zapowiedzią zbliżającego się wielkimi krokami wydania Magiery. Nie jest tajemnica, że na powrót takiej wersji Fisza fani czekali od lat, a kawałek, który właśnie macie okazje wysłuchać, zebrał już w sieci setki pozytywnych reakcji w serwisie YouTube.

Fani w polu przeznaczonym na komentarze nie szczędzą słów zachwytu nad nową produkcją Na już. Kawałek trafił do sieci punktualnie o godzinie 12:00 w czwartek 27 maja 2021 roku.

Na już - nowy singiel promujący album Magiery

Na już, to nowy singiel promujący album producencki Magiery. Piosenka jest wynikiem współpracy pomiędzy wrocławskim producentem z Otsochodzi, Fiszem i Pezetem. - Czwarta odsłona „FEAT.” to powrót do korzeni i brzmienia hip-hopu na jakim się wychowałem. Cieszę się, że udało mi się zaprosić do wspólnego kawałka Fisza, Pezeta i Otsochodzi – artystów, którzy w stylistyce oldschoolowej poruszają się pewnie i wiarygodnie. Co ciekawe, na jednym tracku nie wybrzmieli razem nigdy wcześniej, ale… od czego są płyty producenckie? - mówi po premierze Magiera

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

Pod kawałkiem w serwisie YouTube pojawiło się już mnóstwo komentarzy, z których jasno wynika, że piosenka przypadła do gustu fanom. - Ależ kosior. Niesamowita sprawa usłyszeć taką rzecz w tych czasach - pisze jeden z internautów.

Magiera opowiada o nowym singlu

Magiera opowiada o nowym singlu i zapewnia w swojej wypowiedzi, że całe wydanie będzie stonowane i utrzymane w chilloutowym klimacie. - „Na już” będzie więc w oldschoolowym, melancholijnym klimacie, który nastraja i oddaje vibe lat 90.. Dla mnie ten kawałek to synonim spokojnego powrotu do domu, po bardzo dłuuuugiej trasie. Odpalamy rapowy wehikuł czasu - zapewnia Magiera. Koniecznie już teraz zobaczcie powrót Fisza do świata rapu i sami oceńcie jak mu poszło!

Sonda
Podoba Ci się najnowszy singiel Magiery z udziałem Fisza?