Premiery maj 2021

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Premiery maj 2021

Film, muzyka, serial. Na co czekamy w maju 2021?

2021-05-07 10:49

Film, muzyka, serial. Na co dokładnie czekamy w maju 2021? Mamy dla Was ważne informacje czym jeszcze zaskoczy nas maj 2021. W tym miesiąc czeka nam jeszcze mnóstwo emocji związanych z kolejnymi premierami seriali i filmowych produkcji. Nie zabraknie również dobrej muzyki. Z cała pewnością okres oczekiwania do oficjalnego już poluzowania obostrzeń 29 maja 2021 roku nie będzie czasem nudy i letargu.

Nasze zestawienie zaczynamy od tego czym zaskoczy nas kino. Wszystko to za sprawą dopiero co zakończonej ceremonii rozdania nagród amerykańskiej Akademii Filmowej. Zapewne ciekawi Was kiedy będzie szansa zobaczyć w Polsce obraz, który był jednym z najgłośniej i najczęściej komentowanych na początku 2021 roku.

Film Nomedland - premiera

Film Nomedland i jego premiera w Polsce to nie lada gratka dla fanów dobrego i oskarowego kina. Produkcje, która w tym roku zdobyła aż trzy złote statuetki zobaczymy w Polsce już 29 maja 2021 roku. projekcja obrazu odbędzie się w wielu kinach w Polsce, a w których dokładnie dowiemy się już w ciągu najbliższych tygodni.

Groby aktorów "Misia". Niezapomniani. Kultowy film Barei ma już 40 lat

Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek - to w skrócie zarys tego co zobaczymy w kraju nad Wisłą już pod koniec miesiąca.

Serial Dynastia - premiera

Premiera serialu Dynastia to data wyczekiwana przez tych, którzy wola spędzać czas przed telewizorem z dala od zgiełku miasta i szumu torebek z prażoną kukurydzą. Ten uznany przez krytyków i doceniony później Kryształową Statuetką serial pojawi się w serwisie streamingowym Netflix już 7 maja 2021 roku. jest na co czekać, ponieważ seria od 2017 roku zbiera same pozytywne opinie wśród widzów.

W maju 2021 nie zabraknie również nowości muzycznych. Branża powoli staje na nogi po podjęciu decyzji o poluzowaniu obostrzeń, ale należy pamiętać, że mnóstwo artystów wykorzystało czas przymusowej izolacji na ciężką pracę w studio. owocem tej decyzji są kolejne krążki, które na półki sklepów trafią w ciągu najbliższych tygodni.

Arab i płyta Happy New Ja - premiera

Arab i płyta Happy New Ja - premiera tego wydania z pewnością obije się szerokim echem pośród fanów twórczości muzyka. krążek powstał w wyniku współpracy najbardziej znanego podkarpackiego rapera z duetem producenckim Ensoul z Łodzi. Wydanie trafi do sprzedaży już 30 maja 2021 roku!

Sonda
29 maja 2021 otwarcie klubów i barów - cieszysz się z wydanej przez rząd decyzji?