Film biograficzny o Black Sabbath powstanie? Tony Iommi opowiedział o planach

i

Autor: screen: https://youtu.be/p96HnbSo8FU

Film biograficzny o Black Sabbath powstanie? Tony Iommi opowiedział o planach

2021-03-15 10:54

Gdy pojawił się film 'Bohemian Rhapsody', mówiło się o tym, że otworzyło się wiele dróg dla filmów biograficznych. Faktycznie, coraz poważniej mówi się o filmie na temat Boba Marleya czy Led Zeppelin oraz od niedawna, o filmie na temat Black Sabbath. O szczegółach powiedział Tony Iommi.

Gdy w kinach pojawił się film o Queen, wiele osób podkreślało, że to otwarcie drogi dla filmów biograficznych. Faktycznie, 'Bohemian Rhapsody' cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i to mimo fali krytyki, którą kierowali fani. Chodziło o przeinaczanie faktów i ugrzecznianie historii. Mimo to, wiele zespołów deklaruje chęć zrealizowania filmu na ich temat. Jedną z takich ekip jest Black Sabbath, o czym opowiedział ostatnio Tony Iommi.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Powstanie film biograficzny o Black Sabbath! Tony Iommi opowiedział o planach

W wywiadzie dla 'Spin', Tony Iommi opowiedział o planach na biograficzny film o Black Sabbath:

Rozmawialiśmy o tym, ale nie wiem, co się z tym stało. Sprawa ucichła od kiedy zjawił się koronawirus. Rozmawialiśmy o stworzeniu filmowej biografii jakieś półtora roku temu. Potem nic już na ten temat nie słyszałem.

Być może temat wróci, tym bardziej, że biografia filmowa Mötley Crüe, w której pojawiła się postać Ozzy'ego, okazała się hitem i nie była za specjalne ugrzeczniona.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?