Czy utwór 'Slapback' to faktycznie numer Black Sabbath z Dio? Geezer Butler odpowiedział

i

Autor: screen: https://youtu.be/jG758iBHa_Y

Czy utwór 'Slapback' to faktycznie numer Black Sabbath z Dio? Geezer Butler odpowiedział

2021-03-11 11:09

Niedawno fani Black Sabbath zostali zaskoczeni, nieznanym numerem z Ronniem Jamesem Dio. W sieci pojawiły się spekulacje na temat tego, czy to faktycznie piosenka metalowej legendy. W końcu na ten temat wypowiedział się Geezer Butler.

Czasy Black Sabbath z Ronniem Jamesem Dio, są przez wielu fanów grupy bardzo cenione i do dzisiaj wywołują wiele pozytywnych emocji. Mówi się, że Dio był jedynym dobrym wokalistą po Ozzym i faktycznie coś w tym może być. Niedawno w sieci pojawił się niepublikowany dotąd numer 'Slapback', który wywołał spore zamieszanie wśród fanów. Czy to faktycznie kompozycja Black Sabbath? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Geezer Butler.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Czy numer 'Slapback' należy do Black Sabbath? Geezer Butler rozwiał wątpliwości

Wątpliwości budził fakt, czy to numer Black Sabbath, czy coś z innych projektów wokalisty. Fanów uspokoił Geezer Butler, który opowiedział o genezie piosenki:

Tak, to był jeden z utworów, które zrobiliśmy, zanim odszedłem. To prawdopodobnie powód, dlaczego odszedłem [śmiech]. To po prostu jeden z tych kawałków, który nie osiągnął odpowiedniego poziomu.

Teraz już wszyscy mogą być spokojni i nie spekulować na temat numeru. To w 100% piosenka Black Sabbath.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?