Fani śmieją się Bruce'a Dickinsona, bo narzeka na Brexit. Problem w tym, że za nim głosował

i

Autor: screen: https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FKayBurley%2Fstatus%2F1409443643371438083&widget=Tweet

Fani śmieją się Bruce'a Dickinsona, bo narzeka na Brexit. Problem w tym, że za nim głosował

2021-06-29 9:26

Lider Iron Maiden wypowiedział się na temat Brexitu, za którym sam głosował. Problem w tym, że teraz wokalista bardzo narzeka na Brexit, przez co fani się z niego śmieją.

Temat Brexitu był bardzo komentowany w mediach, a jedną z osób, która się na jego temat wypowiadała był Bruce Dickinson, który mocno popierał wyjście Anglii z Unii Europejskiej. Teraz okazuje się, że lider Iron Maiden mocno narzeka na to, że Brexit w ogóle się wydarzył. O co chodzi? Skąd ta zmiana zdania?

Wywiadówka - Kasia Lins

Bruce Dickinson narzeka na Brexit, chociaż sam za nim był

Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że brytyjski rząd wciąż nie doszedł do porozumienia z UE, na jakich zasadach muzycy z UK mogliby koncertować w Europie i na jakich zasadach zagraniczni muzycy mogliby koncertować w Wielkiej Brytanii. O tym szerzej wypowiedział się Dickinson w 'Sky News':

Wypowiedź okazała się na tyle niefortunna, że fani mocno zaczęli krytykować lidera Iron Maiden. Wytknięto Bruce'owi myślenie bardzo ograniczone i naiwność, że Brexit nie dotknie najbogatszych. Pojawiają się też głosy, że dobre w tym wszystkim jest to, że wokalista w końcu zrozumiał swój błąd.

Sonda
Czy Wielka Brytania powinna była opuścić Unię Europejską?