Elvis Presley

i

Autor: Hollywood Photo Archiv/MPI/Capital Pictures/Capital Pictures/Eas

Elvis Presley - komiks ujawni tajemnice króla rock and rolla?

2021-04-14 13:16

Wszystko na to wskazuje, że powieść, która powstaje w formie komiksu prawdopodobnie ujawni najskrytsze tajemnice z pełnego energii i wigoru życia króla rock and rolla! W książce ma zostać przedstawiona nie tylko kariera ikony tego gatunku, ale też fakty, o których opinia publiczna miała się za żadne skarby nigdy nie dowiedzieć. Jest spora szansa, że książka będzie bardzo szeroko komentowana przez najbliższe otoczenie muzyka i jego fanów.

To może być prawdziwa wydawnicza petarda - takie komentarze pojawiły się w sieci, tuż po obwieszczeniu, że powstaje komiks na temat życia i kariery legendy jaką niewątpliwie był Elvis Presley.

Elvis Presley - komiks o życiu gwiazdora

Elvis Presley i komiks o życiu gwiazdora, to kolejna z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że autorzy zapoznają nas nie tylko z przełomowymi wydarzeniami w życiu Elvisa Presleya oraz początkami jego kariery w Memphis, ale też pójdą o krok dalej. Mowa oczywiście o ujawnieniu stosunkowo intymnych szczegółów z życia muzyka.

Wyjątkowy komiks w Olsztynie. Mikołaj Kopernik walczy z pandemią

W końcu i te wydarzenia, o których nie pisano na rozkładówkach gazet, też przyczyniły się do tego, że do dziś uznaje się go za jedną z naprawdę nie wielu ikon rock and rolla.

Komiks o życiu Elvisa Presleya

Komiks o życiu Elvisa Presleya zostanie wydany pod oryginalnym tytułem Elvis: The Graphic Novel. Autorem projektu jest Chris Miskiewicz, a powieść zostanie zilustrowana przez Michaela Shelfera. Wydawnictwo, które odpowiada za dystrybucje nakładu to Z2 Comics. Na przestrzeni ostatnich dni podjęto decyzje o opublikowaniu na Twitterze namiastki tego co będziemy mogli nabyć już niebawem w księgarniach i sklepach internetowych. Znamy już datę wydania komiksu - tan pojawi się na sklepowych półkach już w sierpniu 2021 roku.