Elon Musk i Grimes mają jeszcze jedno wspólne dziecko! Jego imię brzmi jak tytuł albumu z muzyką elektroniczną!

i

Autor: Andres Otero / WENN.com/agefotostock/East News NIETYPOWE imię dziecka Elona Muska i Grimes!

Elon Musk i Grimes mają jeszcze jedno wspólne dziecko! Jego imię brzmi jak tytuł albumu z muzyką elektroniczną!

2023-09-12 9:44

Elon Musk to jedna z najpopularniejszych osób na świecie. Choć przeszedł on, niezwykle interesującą, drogę od innowatora i pioniera, którego podziwiał cały świat, do człowieka, który podejmuje coraz bardziej kontrowersyjne decyzje i kroki, to każde jego kolejne działanie wzbudza rozgłos. Tak jak teraz, gdy okazało się, że Musk i jego, była już partnerka Grimes, mają jeszcze jedno wspólne dziecko.

Zdaje się, że raczej nie ma świecie osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Elon Musk. Przedsiębiorca, inwestor, prezes i dyrektor generalny SpaceX, były prezes Tesli, obecny właściciel Twittera (czy też może portalu, znanego jako "X"), a do tego jedna z najbogatszych osób na świecie. Choć początkowo dał się poznać jako innowator, człowiek, który ma pomysł na technologie i który może nimi zmienić, na dobre, świat, to, jak to zwykle bywa, dość szybko uwierzył on, że jemu wolno więcej. Musk dziś już nie kryje się nawet ze swoimi, niezwykle kontrowersyjnymi, pomysłami, wypowiedziami i poglądami, przez co postrzega się go jako postać, która niezwykle polaryzuje społeczeństwo.

„Niektórych pilotów trzeba wynosić z kokpitu” – płk Krystian Zięć, były pilot-instruktor F-16 | Tak trzeba żyć #38 Eska Rock

NIETYPOWE imię kolejnego dziecka Elona Muska i Grimes!

Jako potwierdzenie faktu nietypowości Muska często podaje się imiona jego dzieci, a szczególnie te ze związku z wokalistką Grimes. Pierwszy syn pary nazywa się... X Æ A-Xii, a właściwie to "X ​​AE A-XII AE A-XII Musk", gdyż "Æ" nie jest literą we współczesnym alfabecie angielskim i pojawiły się problemy przy próbie rejestracji imienia w urzędzie. Córka Muska i Grimes za to to "Exa Dark Sideræl Musk", nazywana pieszczotliwie "Y". 

Okazuje się, że para ma razem jeszcze jedno dziecko! Sama Grimes urodziła pierwszego syna, córka przyszła na świat z pomocą matki zastępczej, nie wiadomo natomiast, w jaki sposób powity został drugi syn pary. Jego narodziny natomiast potwierdził sam Musk w swojej nowej biografii, autorstwa Waltera Isaacsona. Chłopiec ma równie nietypowe imię, co jego rodzeństwo - rodzice zdecydowali się go nazwać... Techno Mechanicus, w skrócie Tau. Zwracając uwagę na to, jaki gatunek muzyki wykonuje Grimes (muzyka elektroniczna, futurystyczny dream pop czy hip-hop, często z motywami si-fi w tekstach), myślimy, że imię to śmiało sprawdziłoby się jako tytuł kolejnego albumu gwiazdy!