Filmowe zapowiedzi

Eddie Murphy w zwiastunie “Gliniarza z Beverly Hills: Axel F”! Kiedy premiera na Netflixie?

2024-05-24 12:58

Eddie Murphy ponownie wciela się w rolę ikonicznego gliniarza z Detroit, który podejmie nową sprawę i wróci na ulice Beverly Hills. Netflix odkrywa kolejne karty i publikuje oficjalny zwiastun produkcji!

“Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” nadchodzi. O czym opowie film?

W “Gliniarzu z Beverly Hills: Axel F” zobaczymy dobrze znane fanom twarze i niezastąpionych w rozwiązywaniu spraw kumpli Axela, czyli Billego Rosewooda (w tej roli Judge Reinhold) i Johna Taggarta (John Ashton), a także Jeffreya Friedmana (Paul Reiser) i ulubieńca publiczności Serge’a (Bronson Pinchot). Obsadę zasilą także inne gwiazdy światowego kina, którzy wcielą się w zupełnie nowe role: jako Jane, córka Axela (Tailor Paige), detektyw Abbott (Joseph Gordon-Levitt) oraz kapitan Cade Grant (Kevin Bacon). Gotowi na zamieszanie w stylu Axela Foleya?

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę. – czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

“Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” – kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Mark Molloy, zaś scenariusz napisali Will Beall i Tom Gormican oraz Kevin Etten. Premiera filmu “Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” odbędzie się 3 lipca na Netflixie.

SPRAWDŹ TEŻ: Piotruś Pan został mordercą, a Dzwoneczek narkomanką. Tak prezentuje się nowy horror na podstawie bajki!

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man

Netflix umie nie tylko w seriale – oto 5 najlepszych filmów streamera

Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34
Źródło: Eddie Murphy w zwiastunie “Gliniarza z Beverly Hills: Axel F”! Kiedy premiera na Netflixie?