Erupcja wulkanu we Włoszech

i

Autor: Screen z YouTube: Global News Erupcja wulkanu we Włoszech

Dwa wulkany w Europie wybuchy tego samego dnia! Nagrania zapierają dech w piersiach

2021-05-25 10:47

Niestety mieszkańcom tych miast położonych na terenie Europy nie brakuje zmartwień. Powody do obaw mają również mieszkańcy okolicznych wiosek, którzy są cały czas narażeni na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, a wszystko przez bezwzględną naturę. Na przestrzeni ostatnich dni doszło do czego nikt nie mógł się spodziewać! Nagle dwa wielkie wulkany wybuchły tego samego dnia! W sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje jak niebezpieczny i śmiercionośny może być żywioł.

W ostatnim czasie na całym świecie rejestrowana jest wzmożona aktywność Ziemi. Niepokojące dane z cała pewnością potwierdza to co wydarzyło się przed minionym weekendem.

Dwa wulkany w Europie wybuchy tego samego dnia

Dwa wielkie i nadal bardzo aktywne wulkany w Europie wybuchy tego samego dnia, a mieszkańców sparaliżował strach. Do sytuacji doszło 19 maja 2021 roku - właśnie wtedy legendarny wulkan Etna wybuchł, a z jego krateru wydobyła się lawa spływająca po zboczach monumentalnego zbocza. Do atmosfery trafiło również sporo wulkanicznego dymu, a okolica wulkany została przykryta gruba warstwą popiołu.

Całonocna walka strażaków z żywiołem na Podkarpaciu

Co ciekawe, włoski instytut wulkanologii INGV ogłosił, że tego dnia wybuchły aż dwa wielkie wulkany. komunikat dotyczył Etny i Stromboli.

Śmiertelnie groźna erupcja włoskich wulkanów

Śmiertelnie groźna erupcja włoskich wulkanów spędza na co dzień sen z powiem mieszkańcom Sycylii. Stożek o wysokości 3 350 m n.p.m przez ostatnie tygodnia pozostawał uśpiony, ale niestety taki stan rzeczy nie utrzymywał się długo. teraz wiadomo już, że oba wulkany nie tylko pozostają aktywne, ale co gorsze nadal mogą wybuchać tego samego dnia i o tej samej porze, a taka sytuacja zagraża bezpieczeństwu okolicznych mieszkańców. Na nagraniu, które trafiło do sieci, możecie już teraz zobaczyć jak wyglądała erupcja włoskich wulkanów.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć erupcję wulkanu z bliska?