Steve Buscemi / Wednesday

i

Autor: Invision/Invision/East News; Materiały Netflix

WEDNESDAY

Drugi sezon "Wednesday" z kolejną gwiazdą! Steve Buscemi dołącza do obsady

2024-04-17 10:53

Produkcja drugiego sezonu "Wednesday" wskakuje na wysokie obroty. I chociaż do premiery jeszcze trochę, to co jakiś czas zaczynają pojawiać się ciekawe doniesienia. Teraz pojawiła się informacja na temat nowego nazwiska obsadzie. Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach pojawi się sam Steve Buscemi! Kogo zagra tym razem?

Drugi sezon "Wednesday" powstaje, chociaż przez strajki branży filmowej prace nad kontynuacją hitu Netfliksa musiały przystopować. Na szczęście wszystkich fanów projekt nie został porzucony i prace nad serialem ostatecznie zostały wznowione. Trudno, żeby było inaczej, bo w końcu to perełka streamingowego giganta, a przygody Wednesday Addams odbiły się szerokim echem na całym świecie. I chociaż twórcy wszystko trzymają w tajemnicy, w tym szczegóły fabuły i datę premiery, to zdaje się, że poznaliśmy przynajmniej kolejne nazwisko w obsadzie.

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #22

Steve Buscemi w "Wednesday". Kogo zagra?

Jak podaje zagraniczna prasa, w tym Variety, Steve Buscemi dołączy do drugiego sezonu "Wednesday". Aktora nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W całej swojej karierze zagrał w naprawdę głośnych tytułach, a jego magia, wdzięk i urok osobisty sprawiły, że wystarczy minuta na ekranie, by zabłyszczeć i zapaść w pamięć na resztę seansu. Steve Buscemi ma zagrać nowego dyrektora Akademii Nevermore. Oczywiście jego angaż nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, a Netflix i przedstawiciele aktora odmówili komentarza, oczywiście niczego nie dementując.

Źródło: Drugi sezon "Wednesday" z kolejną gwiazdą! Steve Buscemi dołącza do obsady