Donnie Darko powróci? Planowane jest nowa historia osadzona w uniwersum

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZZyBaFYFySk

Donnie Darko powróci? Planowane jest nowa historia osadzona w uniwersum

2021-04-26 11:06

Donnie Darko to jeden z tych filmów, który przez lata doczekał się wielu fanów, stając się jednocześnie dziełem kultowym. Okazuje się, że trwają prace nad nowym filmem, który ma zostać osadzony w słynnym uniwersum. Co wiemy o produkcji?

Donnie Darko to jeden z tych filmów, który przez lata dorobił się wielu fanów, stając się dziełem kultowym. Okazuje się, że wkrótce możemy wrócić do uniwersum filmu, ponieważ trwają prace nad kontynuacją historii. Co wiemy o produkcji?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Donnie Darko powróci! Co wiemy o nowym filmie?

Reżyser filmu, Richard Kelly potwierdził, że pracuje nad kontynuacją słynnej historii z 2001 roku. Czy czeka nas kontynuacja? Jak powiedział reżyser w wywiadzie 'SFX Magazine':

Pracuję nad historią dziejącą się w uniwersum „Donnie Darko” i sprawia mi to dużą przyjemność. Wiele osób ekscytuje się tym, że wracam do tematu, czuję więc ogromną presję. (…) Jestem bardzo podekscytowany tym, co może przynieść przyszłość i że być może powstanie znacznie większa i emocjonująca historia, którą opowiem światu. Zobaczymy.

Warto dodać, że w 2009 roku powstał film 'S. Darko', który traktowany był jako kontynuacja serii, chodziać reżyser nie był w projekt zaagażowany.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!