Dexter - 9 sezon dostał mały zwiastun! Co nas czeka w nowej odsłonie?

i

Autor: screen: https://twitter.com/SHO_Dexter/status/1385262117645783041

Dexter - 9 sezon dostał mały zwiastun! Co nas czeka w nowej odsłonie?

2021-04-26 9:42

Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zrealizować nową odsłonę serii. Dostaliśmy pierwszy, mały zwiastun 9. sezonu!

Dexter to jeden z tych seriali, który przeszedł do historii, jako produkcja, która miała świetny start i od połowy coś zaczęło nie grać. Co prawda, mimo potknięć, serial nadal jest lubiany i fani po cichu liczyli na to, że w końcu uda się zrealizować kontynuację. Okazuje się, że zobaczymy dalsze losy Dextera! Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego sezonu i teraz do sieci trafiła mała zapowiedź w formie mini-trailera.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Dexter - 9 sezon otrzymał mały zwiastun [WIDEO]

Pewnym jest, że w roli Dextera powróci Michael C. Hall, co z pewnością ucieszy fanów serialu. Wiadomo za to, że przy produkcji spotkają się twórcy serialu, także ciągłość stylistyczna, powinna zostać utrzymana. Jeżeli chodzi o czas ukazany w serialu, to prawdopodobnie będzie to bezpośrednio po zakończeniu 8. sezonu. Serial ma składać się z 10 epizodów, a głównym przeciwnikiem Dextera ma być postać odgrywana przez Clancy'ego Browna. Data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie zobaczyć małą zajawkę nowego sezonu:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny