Netflix daty premier

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Netflix daty premier

Dom z papieru 5, Wiedźmin, Ty i Cobra Kai - oto daty premiery nowych serii na Netflix w 2021 roku

2021-04-23 13:54

Dom z papieru 5, Wiedźmin, Ty i Cobra Kai - znamy już orientacyjne daty premier nowych serii na Netflix w 2021 roku! Niestety jak zapewne wiecie miniony rok był jednym z najcięższych okresów w historii kina dla producentów światowej sławy filmów i seriali. Wszystko spowodowane było rzecz jasna obostrzeniami, które w bezprecedensowy sposób zatrzymały i opóźniły prace na premierami, na które czekał cały świat. Teraz gdy pandemiczna rzeczywistość pozwala na kontynuację prac na planach zdjęciowych, twórcy informują o orientacyjnych datach premier swoich dzieł.

Jedne z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji serii takich jak Wiedźmin, Ty i Cobra Kai beda dostępne w serwisach streamingowych stosunkowo niedługo. te pozytywne informacje potwierdzają ekipy odpowiedzialne za realizację tych filmowych i serialowych dzieł.

Dom z papieru 5, Wiedźmin, Ty i Cobra Kai - kiedy premiera

Dom z papieru 5, Wiedźmin, Ty i Cobra Kai - kiedy premiera, to z kwestia, która nurtuje zaiste większość zaprawionych w bojach miłośników spędzania czasu w domu w towarzystwie Netflixa. mamy bardzo dobre wieści, ponieważ okazuje się, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku będziecie mogli śledzić losy i historie Waszych ulubionych bohaterek i bohaterów. jesteście ciekawi co mówią o kontynuacji serii głowni decydenci?

To koniec Netflixa? PiS chce założyć Polakom PiSflixa? Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Współzałożyciel Netflixa Ted Sarandos ujawnił, jak dotychczas tajne, a istotne doniesienia o hipotetycznych datach premier najbardziej wyczekiwanych produkcji.

Właściciel Netflixa Ted Sarandos zapowiada premiery

Właściciel Netflixa Ted Sarandos zapowiada premiery m.in. takich seriali jak Dom z papieru 5, Wiedźmin, Ty i Cobra Kai! Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się z przecieków, że ostatni sezon Domu z papieru pojawi się jeszcze w tym roku  i dziś już z cała stanowczością możemy potwierdzić te informacje. Uzupełnijmy je tez ważną wypowiedzią samego szefa Netflixa, który w swoich słowach nie pozostawia złudzeń, że 2021 rok będzie obfitował w wyjątkowe premiery i kontynuacje Waszych ulubionych seriali. - To, co wydarzyło się na początku roku, wynika z tego, że wiele projektów, na które liczyliśmy, że wyjdą wcześniej, zostało przesuniętych przez opóźnienia w post-produkcji i Covid-19. Myślę, że wszystko ustabilizuje się w drugiej połowie roku, zwłaszcza w czwartym kwartale, kiedy powrócą sezony naszych najpopularniejszych produkcji jak „Wiedźmin”, „Ty” i „Cobra Kai”, a także kilka dużych filmowych „pewniaków”, które wyjdą później, niż się spodziewaliśmy jak „Red Notice” i „Escape From Spiderhead” -mówi Ted Sarandos

Sonda
Czy będziesz oglądał serial Wiedźmin produkcji Netflixa?