Dom z papieru 5 - data premiery ostatniego sezonu

i

Autor: screen: https://youtu.be/XVJiB8w_ATY

Dom z papieru 5 - data premiery ostatniego sezonu

2021-05-25 9:46

Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu wiemy, kiedy zobaczymy 5 sezon, który zakończy historię.

Dom z papieru jak na razie zakończył się na 4.sezonie, jednak twórcy zostawili odpowiednią furtkę, dzięki której będzie można wrócić do historii. Fani zastanawiają się jednak, kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? W końcu ujawniono, kiedy zobaczymy 5 sezon popularnej serii. Okazuje się, że będzie on podzielony na dwie części.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Dom z papieru 5 - data premiery ostatniego sezonu

Ostatni sezon serii, zostanie podzielony na dwie części, a pierwszą zobaczymy już 3 września 2021. Na drugą odsłonę trzeba będzie poczekać do 3 grudnia 2021, jednak wiadomo, że warto. Co najlepsze, w sieci pojawił się ponad minutowa odsłona 5. sezonu, którą możecie zobaczyć poniżej:

'Dom z papieru', to jeden z najlepiej ocenianych seriali ostatnich lat i niewykluczone, że po zakończeniu, powstaną poboczne projekty osadzone w świecie serii.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?