Dlaczego popowe gwiazdy noszą koszulki rockowych artystów?

2015-11-24 16:41
dlaczego popowe gwiazdy noszą rockowe koszulki?
Autor: fot. Bulls

Justin Bieber wywołał szok na gali AMA 2015, kiedy pojawił się w koszulce Nirvany. Kim Kardashian założyła stary t-shirt Metalliki. Dlaczego oni TO noszą? Dlaczego!? Próbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Justin Bieber, Lady Gaga, Louis z One Direction, Miley Cyrus, Rita Ora, Kim Kardashian czy Christina Aguilera - to tylko niewielka garstka popowych gwiazd-celebrytów, które noszą ubrania rockowych i metalowych zespołów. Być może nie wszyscy Cię interesują, może o niektórych chciałbyś zapomnieć, a o istnieniu innych wolałbyś nawet nie wiedzieć - mimo to, na EskaROCK.pl mamy dla Ciebie zdjęcia popowych gwiazd, które sięgnęły po ubrania rockowych i metalowych zespołów, stawiając przy okazji trudne pytanie: dlaczego oni to noszą?

Pewnie nie musisz sobie wyobrażać, jak to jest być wielbicielem legendarnej kapeli. Od dziecka chowałeś się na muzie Metalliki czy Iron Maiden, każdy ich kawałek znasz na pamięć i nawet obudzony w środku nocy z zachowaniem chronologii wymienisz wszystkie ich albumy. Krew zalewa Cię na myśl o nastolatkach paradujących z naszywkami na plecakach, które po przesłuchaniu dwóch kawałków danego zespołu, nagle zaczynają się utożsamiać z wielkimi fanami. Brzmi znajomo? Jednak z jakiegoś powodu wielu celebrytów i popowych artystów TO robi: zakłada t-shirty twórców, z którymi raczej nigdy nic nie będzie ich muzycznie wiązać.

Dlaczego oni to noszą?!

Bieber w koszulce Nirvany na gali AMA 2015 wkurzył wielu fanów ostrego grania. Co ciekawe, wdowa po Kurcie, Courtney Love stanęła w jego obronie.Kim Kardashian z kolei dobiła fanów Mety, których nie stać na to, by kupić sobie taką rzadką koszulkę grupy. Cena to tylko 2 tys. dolarów:)Rita Ora na halloweenowej imprezie przestraszyła na śmierć fanów Slayera.Miley Cyrus ponoć lubi ostrą muzę.Louis z One Direction w koszulce Joy Division.Led Zeppelin to nie jedyna z rockowych koszulek w kolekcji Lady Gagi. Jest też Judas Priest - i pewnie wiele innych. podobno gwiazda chce się "przekwalifikować" na ostrzejszą muzykę.Christina Aguilera lubi Guns N' Roses?Jak sądzicie, dlaczego popowi artyści i celebryci noszą koszulki rockowych i metalowych zespołów? Nam się wydaje, że po prostu popowe t-shirty nie są tak ciekawe:) Gdyby były takie, jak poniżej, to pewnie byłby bardziej popularne.

Heavy metal Celine Dion t-shirt pic.twitter.com/IN7tAp8U8a

— Russell Heimlich (@kingkool68) luty 6, 2015