Disney szykuje aktorską wersję Herculesa. Kto zagra główną postać?

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZvtspevZxpg

Disney szykuje aktorską wersję Herculesa. Kto zagra główną postać?

2021-01-07 10:02

W ostatnich latach Disney odświeża swoje klasyczne produkcje, prezentując aktorskie odsłony. Ogłoszono, że trwają prace nad nową wersją Herculesa i prawdopodobnie wiemy już, kto wcieli się w główną postać.

Disney w ostatnich latach postanowił odświeżyć swoje klasyczne produkcje, przedstawiając je w aktorskich wersjach. Doczekaliśmy się nowych odsłon 'Króla Lwa', 'Pięknej i Bestii' i 'Mulan'. Teraz wiemy, że powstanie aktorska wersja 'Herculesa' i co ciekawe, są pierwsze propozycje aktora do głównej roli.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Hercules w wersji aktorskiej - kto wcieli się w główną postać?

Zagraniczne media podają, że jest dwóch kandydatów do głównej roli, a brani pod uwagę są: Michael B. Jordan i Taron Egerton. Co ciekawe, w postać ukochanej Herculesa miałaby się wcielić Ariana Grande! Czy doniesienia się sprawdzą? Tego nie wiadomo, jednak w sieci fani podkreślają, że najlepiej w tej roli sprawdziłby się ekranowy Thor, czyli Chris Hemsworth. Jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się wkrótce, ponieważ prace nad filmem mają wystartować jeszcze w tym roku. Czy będzie to hit, a może spotka się z chłodnym przyjęciem jak aktorski 'Król Lew'? Tego dowiemy się niebawem.

Przypomnijmy, że animowany Hercules z 1997 roku jest jedną z popularniejszych animacji Disneya w historii. Między innymi dlatego zadanie jest tak trudne, ponieważ oczekiwania widzów są ogromne.