Dave Grohl tłumaczy, jak wyjaśnia swoim dzieciom śmierć Kurta Cobaina

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg

Dave Grohl tłumaczy, jak wyjaśnia swoim dzieciom śmierć Kurta Cobaina

2021-09-23 14:31

Śmierć Kurta Cobaina była ogromnym wstrząsem dla fanów, ale także dla muzyków Nirvany. Od śmierci lidera Nirvany minęło prawie 30 lat, a temat ciągle wraca, również ze strony córek Dave'a Grohla. Jak lider Foo Fighters tłumaczy ten temat swoim dzieciom?

Śmierć Kurta Cobaina była ogromnym ciosem dla fanów, gatunku grunge oraz muzyków Nirvany, którzy z dnia na dzień stracili przyjaciela. Mimo upływu lat, temat wciąż jest bardzo żywy, a nawet córki Dave'a Grohla pytają go o śmierć lidera Nirvany. Jak Dave radzi sobie z tym tematem i jak odpowiada swoim dzieciom?

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Dave Grohl tłumaczy, jak wyjaśnia swoim dzieciom śmierć Kurta Cobaina

W wywiadzie dla filmu dokumentalnego 'When Nirvana Came To Britain', Dave Grohl wyjaśnił, jak tłumaczy śmierć Kurta swoim dzieciom:

Nadal przetrawiam śmierć Kurta Cobaina, bo muszę ją wytłumaczyć moim dzieciom, które kochają Nirvanę. Przez długi czas próbowałem ją przetrawić, rozmawiając o niej z moimi przyjaciółmi i rodziną i to mi pomogło. Teraz muszę jednak pomóc przejść przez to moim dzieciom. To rana, która nie zagoi się do końca życia.

Wspomniany dokument dostępny jest na platformie BBC Player.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny